"Дуже грубі": королева Британії поскаржилася на жахливу поведінку китайських чиновників

Королева Великобританії також зазначила, що начальнику лондонської поліції "не пощастило" з китайськими представниками.

Королева Великобританії Єлизавета II розповіла про представників Китаю, назвавши їх "грубими" через те, як вони проявили себе по відношенню до посла Британії в КНР.

Як повідомляє The Guardian, про це королева повідомила під час бесіди з начальником лондонської поліції Люсі Д Орсі.

"О, як вам не пощастило", - сказала Єлизавета II, дізнавшись, що Д'Орсі відповідала за безпеку під час візиту голови КНР в Британію в 2015 році.

Також королева зазначила, що "Вони були надзвичайно грубі до посла", маючи на увазі Барбару Вудворд , першого жіночого посла Великобританії в Китаї.

Своєю чергою, Д'Орсі поскаржилася королеві, що для неї візит глави Китаю був "справжнім, найважчим випробуванням". При цьому зазначивши, що в один момент, представники Китаю раптово "різко встали і пішли" від неї і від посла, заявивши що "візит закінчено". Шеф поліції додала, що це було "дуже грубо і не дипломатично".

Після таких візитів, складно говорити про "золоту" епоху. Як повідомляє видання, в останні місяці дипломатичні відносини згасли і стали напруженими між Пекіном і Лондоном. Як відомо, минулого тижня посол Китаю в Лондоні Лю Сяомін звинуватив США і Великобританію в "питанні в Південно-Китайському морі", виступивши проти діяльності своєї країни в регіоні.

Своєю чергою, британське посольство в Пекіні відмовилося коментувати претензії посла щодо "жорстокого поводження з боку китайських чиновників і відмовилися надавати докладну інформацію про обставини, за яких вони різко вийшли і закінчили зустріч.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: