Два пекінські аеропорти пускатимуть пасажирів до терміналів лише за "кодами здоров'я"

Два пекінські аеропорти пускатимуть пасажирів до терміналів лише за "кодами здоров'я"

Фото: Associated Press

Йдеться про летовища "Шоуду" і "Дасін".

Два міжнародні аеропорти Пекіна "Шоуду" і "Дасін" задля протидії коронавірусу пускатимуть мандрівників до терміналів за "кодами здоров'я".

Про це повідомило китайське агентство China News.

Зазначається, що "коди здоров'я" - це персональні електронні перепустки, які засновані на даних про самопочуття пасажирів. Аеропорти прийматимуть пекінські, регіональні дозволи, а також ті, що пасажири оформили на платформі урядових послуг.

Колір коду говорить про стан здоров'я, епідеміологічну ситуацію в місці проживання, а також наявності чи відсутності контактів з інфікованими на коронавірус. Залежно від обставин, він може бути "червоним", "жовтим" або "зеленим".

Увійти до терміналу аеропортів можна за умови зеленого "коду здоров'я". Крім того, у туриста має бути в нормі температура, а також захисна маска на обличчі. 

Слід зауважити, що "коди здоров'я" в Китаї почали застосовувати торік, аби стримати поширення коронавірусної інфекції. QR-код, який можна було отримати в електронному гаманці або додатку, використовувався для пропуску на роботу, в громадські місця або в транспорт.

Як повідомлялося, у світі вперше кількість вакцинованих проти коронавірусної хвороби COVID-19 людей перевищила кількість інфікованих. Про це заявили у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ). Водночас, в організації занепокоєні тим, що три чверті всіх щеплень на планеті припадають лише на 10 країн. У Європі тим часом дедалі частіше говорять про паспорти вакцинації. 

Новини світу: кількість вакцинованих людей вперше перевищила кількість інфікованих

Новини світу: кількість вакцинованих людей вперше перевищила кількість інфікованих

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація