Два сильні землетруси в Індонезії

Два потужні землетруси магнітудою 8,0 і 7,9 відбулися в південному районі острова Суматра в Індонезії.

Землетрус в Індонезії
news.yahoo.com
Влада Індії і Малайзії попередила своїх громадян про небезпеку виникнення цунамі.
Два потужні землетруси магнітудою 8,0 і 7,9 відбулися в південному районі острова Суматра в Індонезії, передає агентство Рейтер з посиланням на Геологічну службу США.

Після першого землетрусу, потужність якого, за даними американських геологів, склала 8,0 за шкалою Ріхтера, було оголошено попередження про небезпеку цунамі для провінції Бенкулу, розташованої на півдні Суматри.

Крім того, як заявив уряд Індії, цунамі загрожує Андаманським островам. За даним Рейтер, підземні поштовхи відчувалися також в Сінгапурі і Таїланді. Епіцентр першого землетрусу, який відбувся о 14.10 за київським часом, знаходився на глибині 15,6 кілометра.

За даними Тихоокеанського центру попередження цунамі, стихія може пройти побережжям Індонезії і Австралії протягом години, а протягом трьох годин - Індією і Шрі-Ланкою.

Влада Індії і Малайзії попередила своїх громадян про небезпеку виникнення цунамі. За даними Індійського національного центру служби океанічній інформації, стихія загрожує Андаманським і Нікабарським островам, проте небезпеки для материкової частини країни немає.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: