Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Два заводи на окупованому Донбасі перейшли під контроль росіян

Заводи передали нібито через "поганий економічний стан".

На окупованому Донбасі два українських заводи, які від 2014 року були захоплені угрупованням "ДНР", перейшли під контроль російських компаній.

Про це інформує “Восточный вариант”. За даними видання, йдеться про Горлівський м’ясокомбінат і Харцизький канатний завод “Силур”.

Так, офіційні представники "ДНР" назвали цей процес "зміною керуючого", але окупанти не пояснили, на якій підставі відбулася заміна власників ТОВ. Не повідомляються також й імена власників цих фірм.

Відомо, що канатний завод "Силур" передано в управління російському ТОВ "РосЕкспоСнаб", Горлівський м'ясокомбінат - ТОВ "Профгарант".  У так званій республіці деякі активісти цю ситуацію назвали "рейдерським захопленням". Офіційною причиною "передачі" заводів є нібито "поганий економічний стан і робота з перебоями". Підконтрольна Росії влада на окупованих територіях наразі ситуацію не прокоментувала.

Як зазначається, про підприємство ТОВ "РосЕкспоСнаб" майже нічого не відомо. У російських держреєстрах є компанія з аналогічною назвою, яка була зареєстрована 20 липня 2018 року і знаходиться в Ростові-на-Дону. Її засновником і керівником  є Литвинов Андрій Олександрович. Видами діяльності компанії вказані торгівля рудами, металами, будівельними матеріалами. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бойовики ДНР заявили про готовність провести обмін полоненими з Україною за формулою "102 на 50".  Зокрема, окупанти готові до проведення другого етапу обміну до осені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції