Дві голови та одне тіло: у Ємені народились унікальні сіамські близнюки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лікарі просять перевезти близнюків ближче до якісної медицини.

У Ємені народились сіамські близнюки-дицефали. У них одне тіло, але дві голови. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Діти з'явилися на світ у столиці країни в січні. Близнюки на ім'я Абдул-Халід і Абдул-Рахім провели перші дні життя в інкубаторі у відділенні інтенсивної терапії. Лікарі прогнозують, що вижити зможе тільки один з них та просять відвезти їх за кордон, туди де їм можуть надати більш кваліфіковану медичну допомогу.

Батько близнюків, 20-річний Акрам Алі Ахмед не хоче, щоб дітей розділяли. За його словами, він не хоче смерті одного з них заради іншого. "Я хочу, щоб вони обидва жили в одному тілі. Я не заперечую проти того, що дав мені Аллах", - каже батько.

Очільник педіатричного відділення лікарні доктор Файзал аль-Баблі заявив, що раніше не стикався з такою аномалією. "Для Ємену це унікальний випадок: дві дитини в одному тілі з двома головами, двома серцями, двома легенями, двома шлунками і двома хребтами. У них спільний корпус і кінцівки", - уточнив він.

Він зазначив, що зараз близнюки у стабільному стані, інколи їм підключають штучне дихання. Лікар проситиме в уряду фінансування для лікування близнюків і переїзду їхньої родини за кордон.

Варто уточнити, що у Ємені зараз військовий конфлікт, через який у лікарнях дефіцит медикаментів.

Нагадаємо, у 2019 році у Мережі з'явилася зворушлива світлина того, як розділені завдяки операції сіамські близнюки вперше побачили один одного.

ВідеоУспішно роз'єднані сіамські близнючки не можуть жити окремо

Півторарічні дівчатка Німа і Дава нині одужують після операції. Дівчата були з'єднані в ділянці тулуба і мали спільну печінку. Однак, навіть після операції малята протестували проти окремих ліжечок, підсуваються одна до одної та переплітають ніжки. 

Успішно роз'єднані сіамські близнючки не можуть жити окремо

Залиште свій коментар

Вибір редакції