Дві третини росіян не знають, яке свято 12 червня

Згідно опитування, 34% росіян не знають про свято 12 червня, яке офіційно називається День Росії.

Тільки 34% росіян знають, що 12 червня Російська Федерація відзначає свято, яке офіційно називається День Росії.

Про це свідчать дані опитування Левада-центру. Згідно з дослідженням, 43% опитаних вважають, що 12 червня відзначається день незалежності Росії.

14 відсотків респондентів не змогли відповісти, 5 відсотків заявили, що не вважають 12 червня святом, а ще 2 відсотки опитаних розповіли, що в цей день святкується річниця перших виборів президента Росії.

Свято, що відзначається 12 червня, має назву Дня Росії з 2002 року. Його введено в 1992 році у день прийняття декларації про державний суверенітет РРФСР, однак, всупереч поширеній думці, воно ніколи не називалося Днем незалежності. Спочатку в офіційних документах його іменували як День прийняття декларації про державний суверенітет Російської Федерації.

Декларацію про суверенітет РРФСР було прийнято 12 червня 1990. Рівно через рік того ж дня обрали першого президента Росії Бориса Єльцина.

Нагадаємо, за даними дослідження ВЦВГД, яке проводилося напередодні Дня Росії, 71% громадян РФ вважають, що бути патріотом - значить любити Батьківщину, і тільки 26% упевнені, що патріотизм полягає в роботі на благо країни і прагненні поліпшити стан справ.

Читайте також:

Посол РФ: українці та росіяни – єдиний народ

Іран звинуватив Москву у зраді та проголосив "Смерть Росії!"

"Російський блок" поскаржився, що ПР забороняє святкувати День Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: