Дві третини всіх смертей у світі відбуваються через діабет, рак і хвороби серця

Неінфекційні хвороби - рак, інсульт і діабет, найбільш часто є причиною смерті людей у всьому світі.

Ризик отримати діабет, серцеві та онкологічні захворювання, які зараз стають причиною в двох третинах випадків смерті в світі, стає все вищим.

Про це повідомляється в доповіді "Світова статистика охорони здоров'я 2011 року", розміщеному на сайті Всесвітньої організації охорони здоров'я.

За даними "Світової статистики охорони здоров'я 2011 року", випущеної ВООЗ в Женеві 13 травня, неінфекційні хвороби, такі, як рак, інсульт і діабет, найбільш часто є причиною смерті людей.

Починаються ці захворювання внаслідок старіння населення, вживання тютюну, сидячого способу життя, нездорового харчування, надмірного вживання алкоголю та інших факторів ризику, пов'язаних з глобалізацією та урбанізацією.

За останньою інформацією ВООЗ, чотири з десяти чоловіків і одна з 11 жінок курять, приблизно кожен восьмий дорослий чоловік страждає від ожиріння. На думку ВООЗ, боротьба з цими факторами зараз набуває вирішального значення для збереження здоров'я населення та зниження смертності.

"Крім того, багато країн продовжують боротися з такими проблемами охорони здоров'я, як пневмонія, діарея і малярія, які є основними причинами смерті дітей у віці до п'яти років", - наголошується в повідомленні ВООЗ.

У доповіді також сказано, що витрати на охорону здоров'я зросли і тривалість життя людей у ​​найближчі роки повинна збільшитися. Проте різниця між витратами на охорону здоров'я в країнах з низьким і високим рівнем доходу залишається дуже великий, зазначає ВООЗ.

"Світова статистика охорони здоров'я 2011 року" - це щорічна доповідь на основі понад 100 показників здоров'я, які повідомляються 193 державами-членами ВООЗ та іншими надійними джерелами. Ці дані дають уявлення про ситуацію і тенденції в галузі охорони здоров'я у світі.

Читайте також:

ВООЗ: Від алкоголю у світі помирають більше людей, ніж від СНІДу і воєн

ВООЗ назвала головну причину дитячої смертності у світі

ВООЗ: пасивне куріння вбиває щорічно 600 тисяч людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: