Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справа зайшла у глухий кут. Двох підлітків, підозрюваних у серії загадкових вбивств у Канаді, знайшли мертвими

Заплутана справа про вбивства у Британській Колумбії спантеличила правоохоронців.

Єдиних підозрюваних у серії загадкових вбивств на Шосе сліз у Канаді, які поліція намагається розв'язати вже майже місяць, відшукали мертвими на березі річки Нельсон в Манітобі.

Про це повідомляє Insider.

7 серпня тіла двох підлітків  – 19-річного Кема МакЛеода та 18-річного Браєра Шмегельски –  знайшли на відстані 8 кілометрів від місця, де 22 липня виявили їхній спалений пікап.

Обох було оголошено у розшук за підозрою у вбивстві 64-річного ботаніка Леонарда Дайка, а також закоханої пари, що подорожувала Канадою, – Чинні Діз та Лукаса Фовлера.

Спочатку МакЛеод та Шмегельськи вважалися тими, що зникли безвісти, проте згодом поліція назвала їх підозрюваними –  на це правоохоронців наштовхнув навмисне підпалений пікап, розташований неподалік від того місця, де відшукали тіло Леонардо Дайка.  

шосе сліз
Шосе сліз у Британській Колумбії

21 липня підлітки були помічені у магазині господарських товарів на півночі Саскачевану. Їх також бачили за кермом автівки Toyota RAV4 2011 року в місті Альберт – останню згодом також знайшли спаленою.

1 серпня поліція отримала повідомлення про те, що МакЛеода та Шмегельськи бачили поблизу Онтаріо, а вже наступного дня речі останніх та пошкоджений човен відшукали на берегу річки Нельсон.

Смерть підозрюваних завела у глухий кут правоохоронців, що намагалися розв'язати вбивства, які трапилися у Британській Колумбії минулого місяця.

Дорога, вздовж якої віднайшли тіла трьох жертв, має назву "Шосе сліз" – від 1969 року її неодноразово пов'язували з загадковими зникненнями та смертями туристів. Чому там вже півстоліття гинуть люди - читайте у великому матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції