Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Двосторонні відносини і так практично на нулі": Росія готує відповідь на нові санкції США

Вимоги США для зняття санкцій там вважають "неприйнятними".

Росія напрацьовує заходи у відповідь на нові санкції США.

Про це заявила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, передає ТАСС.

За її словами, російська сторона неодноразово попереджала, що розмова з РФ "з позиції сили і ультиматумів марна і безперспективна".

"Російська сторона займеться опрацюванням заходів у відповідь на черговий недружній крок Вашингтона", - повідомила вона.

На думку Захарової, Вашингтон новими санкціями усвідомлено йде на подальше загострення двосторонніх відносин. Своєю чергою Росія не сприймає висунуті Сполученими Штатами вимоги для зняття обмежувальних заходів.

"Як умови для зняття санкцій США висуваються свідомо неприйнятні для нас вимоги, причому це перший етап. Нам загрожують подальшим нарощуванням санкційного тиску", - зазначила представниця МЗС Росії. "Таким чином, США усвідомлено йдуть шляхом подальшого загострення двосторонніх відносин, які, власне, і так зведені їхніми зусиллями практично до нуля".

Тим часом у Росії обвалюються рубль, біржові індекси, вартості акцій великих компаній. Усе - через анонсовані майбутні нові санкції США проти РФ. Група сенаторів США в четвер, 2 серпня, представила пакет нових санкцій проти Росії. Запропонований сенаторами законопроект включає санкції проти російських політиків і олігархів, близьких до президента РФ Путіна, обмеження інвестицій в енергетику та інші заходи. "Конгрес знову продемонструє прозору політику США і знову поставить Росію перед фактом: агресія Кремля зустріне наслідки, які струснуть режим Путіна  до краю", - заявили сенатори.

ВідеоСША запроваджують нові санкції проти Росії

Зробили це через отруєння російського екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки у Великій Британії. Санкції почнуть діяти за два тижні, вони обмежать постачання до Росії тих американських товарів, що можна використовувати і з військовою метою.

США запроваджують нові санкції проти Росії

Вибір редакції