Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Двоє найманців розповіли про сотні загиблих росіян у Сирії

За їхніми словами, вони також брали участь у бойових діях на Донбасі і в захопленні Криму.

За весь час бойових дій у Сирії загинули не менше 500-600 росіян.

Про це телеканалу Sky News розповіли двоє найманців, які повідомили, що їх найняла приватна військова компанія "Вагнер".

Співрозмовники сказали, що вони були завербовані ПВК "Вагнер" і переправлені в Сирію російськими військово-транспортними літаками. За словами Олександра і Дмитра (так вони назвалися, зазначивши, що їхні імена змінені) вони воювали проти "Ісламської держави" і отримували £3 тисячі в місяць (близько 3800 тис. дол.)

Вони також відзначили, що, мовляв, офіційно не воювали в Сирії. Олександр стверджує, що іноді тіла загиблих кремують, іноді за документами солдати вважаються загиблими на Донбасі, а іноді просто "списують" на автомобільні аварії.

Співрозмовники також розповіли, що Сирія не перше місце, де вони воюють за гроші. До цього, "Вагнер" відправляв найманців воювати на Донбас і брати участь в окупації Криму. Подібні організації заборонені російською конституцією, але це владі не заважає продовжувати їхнє існування, додав найманець.

Інший співрозмовник Дмитро розповів Sky News, що коли він підписував контракт з "Вагнером", він віддав їм всі свої документи. А по поверненню до Москви, коли спробував отримати свій паспорт назад, його затримала поліція. За його словами, в Москві є як мінімум 50 найманців, які так і не отримали назад свої документи.

Як вдалося з'ясувати телеканалу, ПВК "Вагнер" вербує росіян в інтернеті, розміщуючи оголошення на сайтах військової тематики.

Тих найманців, які звертаються до них, вони тренують на військовій базі в селищі Молькіно в Краснодарському краї.

За їх словами, "Вагнер" приймав усіх добровольців без розбору, навіть тих, хто ніколи не служив в армії і навіть не тримав зброю в руках, а навчали їх приблизно від одного до двох місяців. Якщо ти ніколи не служив в армії, навчання проходять дуже складно. Буквально за два місяці з людини з нульовим рівнем знань роблять піхотинця, але це не допомагає в тій обстановці і в тих умовах, бойовики просто стають "гарматним м'ясом", додали найманці.

Про приватну військову компанію "Вагнер" вперше дізналися на початку 2016 року від петербурзького видання "Фонтанка". За їхньою інформацією, за ПВК стоїть колишній командир загону спецназу ГРУ Міноборони РФ Дмитро Уткін з позивним "Вагнер".

Залиште свій коментар

Вибір редакції