Двоє пасажирів лайнера Diamond Princess з українцями на борту померли від коронавірусу - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це перші фатальні випадки, зафіксовані серед пасажирів судна.

Двоє людей, які були пасажирами круїзного лайнера Diamond Princess, що два тижні перебував на карантині, загинули через коронавірусну інфекцію Covid-19.

Про це повідомляє AFP News Agency із посиланням на місцеві ЗМІ.

Повідомляється, що від коронавірусу померли 80-річні чоловік та жінка. За інформацією журналістів, їх шпиталізували до лікарні 11 та 12 лютого. Це перші фатальні випадки, зафіксовані серед пасажирів судна.

Нагадаємо, кількість інфікованих на судні Diamond Princess зросла до 621 людини. Це найбільша у світі кількість заражених на коронавірус осіб поза межами Китаю.

Відео На круїзному лайнері Diamond Princess завершився карантин: українці поки залишаться на кораблі

Кількасот мандрівників із круїзного лайнера неподалік Японії зійшли на берег після двох тижнів ізоляції через коронавірус. Покидають судно лише ті, в кого немає симптомів. Як повідомляє японська влада, висадка з лайнера триватиме кілька днів. Більше про коронавірус   

На круїзному лайнері Diamond Princess завершився карантин: українці поки залишаться на кораблі

19 лютого на лайнері, що стоїть в японському порту Йокогами, зняли двотижневий коронавірусний карантин. Судно вже покинули приблизно 500 осіб, в основному це люди похилого віку, у яких не виявили коронавірус. Зазначається, що вони покинули порт на автобусах і таксі. Пізніше на берег зійдуть люди з негативним результатом на вірус Covid-19, які перебували в одних каютах з хворими. Однак, ці пасажири будуть ще додатково перебувати 14 днів на карантині на суші. 

Як повідомлялося, круїзний лайнер Diamond Princess перебував на карантині поблизу порту Йокогами у Японії від 3 лютого. Менш ніж за тиждень він перетворився на черговий осередок спалаху нового коронавіруса з Китаю. Серед заражених - двоє українців. Загалом на борту перебувають 25 українців. Усі вони є членами екіпажу. 

Загалом на борту судна перебувало понад 3 711 осіб. З них 2 666 – пасажири, інші 1 045 – члени екіпажу. 

Лайнер вирушив у двотижневий круїз 21 січня. Він відплив з японського міста Йокогама і зупинявся у низці портів Японії, В'єтнаму, Тайваню та Гонконгу. Проте перед прибуттям до порту Йокогами судно зустріла берегова охорона. У одного з пасажирів, який висадився раніше у Гонконгу, виявили новий коронавірус з Китаю. 

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції