Двоє українців у Польщі "обчистили" банкоматів на мільйон злотих: їм загрожує в'язниця

Двоє українців у Польщі "обчистили" банкоматів на мільйон злотих: їм загрожує в'язниця

Ілюстрація / Фото: УНІАН

Українцям за крадіжки з польських банкоматів загрожує 10 років за ґратами.

У Польщі двоє українців поцупили значну суму із  банкоматів Любліна та його околиць. Загалом громадяни України "обчистили" банкомати на понад 1 млн злотих. Їх затримали.

Про це повідомляється на сайті місцевої поліції.

Так, поліція підозрює, що до крадіжок причетні українці 35 та 52 років. Чоловіки знімали гроші, втручаючись в роботу банкоматів за допомогою нового методу із застосуванням спеціалізованого програмного забезпечення. 

Промишляли зловмисники протягом жовтня 2020 року у Любліні, Люблінському повіті та Грубешові. Співробітники, які займаються злочином проти власності, встановили, що було вкрадено понад мільйон злотих (7 043 754,05 грн. - Ред.). 

Проаналізувавши сліди, які залишили грабіжники, правоохоронці Польщі вийшли на двох українців. Виявилося, що вони вже кілька місяців перебували під арештом за інші злочини. Тепер чоловікам загрожує навіть до 10 років в'язниці.

Нагадаємо, раніше у Польщі затримали за крадіжки двох українців віком 41 та 37 років. Наприкінці квітня у Володавському повіті чоловіки на BMW заправилися на 600 злотих, а потім втекли, не заплативши.  

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація