"Дякую за все, що ти зробила для мене". Останні слова жертв пожежі в лондонському хмарочосі рідним

Британське видання опублікувало історії жертв пожежі в Лондоні.

Кількість загиблих внаслідок пожежі в лондонській багатоповерхівці зросла до 30 осіб. Тим часом видання The Sun опублікувало історії жертв, розповідаючи про останні дзвінки, які вони здійснили перед загибеллю.

Італійські закохані

27-річна пара із Італії, Глорія Тревісан та Марко Готтарді, яка лише 3 місяці як переїхала до Лондона та оселилася на 23 поверсі хмарочоса, протягом останньої години свого життя розмовляла з батьками. Так, хлопець намагався під час першого дзвінка заспокоїти своїх рідних, а під час другого зізнався, що вогонь вже близько і дим наповнює їхню квартиру. Тим часом дівчина подзвонила батькам близько третьої ночі, розповіла, що в будівлі сталася пожежа і що вони чекають на допомогу. Вони не могли спуститися донизу, оскільки там вирував вогонь і було багато диму. Під час свого прощального дзвінка вона сказала матері: "Прощавай. Дякую за все, що ти зробила для мене".

Загиблі в лондонському хмарочосі
The Sun
Глорія Тревісан та Марко Готтарді

Молода мати

Зайнаб Дін жила на 14 поверсі разом зі своїм дворічним сином Джеремі. Під час трагедії жінка зателефонувала братові. Вона сказала, що розгорілася пожежа і полум'я усюди. Чоловік одразу вдягнувся та рушив до її дому якомога швидше. За його словами, сестра лише плакала та повторювала, скільки навколо диму. Він сказав їй спускатися сходами, утім жінка відповіла, що їй сказали залишатися в квартирі.

Після цього пожежник узяв трубку чоловіка та сказав жінці, що зараз її врятують, щоб вона залишалася спокійною. Після цього він віддав трубку братові й порадив сказати їй, що він її кохає. Після цього зв'язок перервався. Жінку з сином досі не знайшли.

Загиблі в лондонському хмарочосі
The Sun
Зайнаб Дін

Маленький Ісаак Шаво

Жінка на ім'я Дженет Шаво під час евакуації з будівлі загубила свого сина. Так, вона рятувалася разом з чоловіком, двома дітьми, серед яких й Ісаак, та родиною сусіда. Сусід тримав Іссака за руку, утім коли люди вибралися на вулицю, то Джанет побачила, що хлопчика немає. За словами сусіда, він загубив його руку і не зміг відшукати хлопчика через дим. Останніми словами малюка мамі були: "Я не хочу, щоб ми вмирали".

Загиблі в лондонському хмарочосі
The Sun

12-річна Джессіка Урбано

Юна Урбано застрягла на 20 поверсі під час пожежі й сховалася на аварійних сходах разом з іншими людьми. Вона подзвонила своїх тітці й була дуже схвильована та розповіла, що сталося. Це було останнє, що від неї чули. Сестра дівчинки була на роботі й якраз поверталася додому, як і її мати.

Загиблі в лондонському хмарочосі
The Sun

Нагадаємо, пожежа у багатоповерхівці в Лондоні сталася у середу, 14 червня. Із нею боролися 200 пожежників та 40 пожежних машин. Вогонь поглинув всі поверхи від другого до верхньої частини башти.

ВідеоБританська співачка Адель допомагала пожежникам у Лондоні рятувати людей

Залиште свій коментар