Джиммі Картер вирушив до Китаю будувати житло для малозабезпечених

Колишній американський президент вирушив до Азії, щоб власноруч допомогти малозабезпеченим у будівництві житла.

Колишній президент США Джиммі Картер і його дружина Розалін вилетіли в китайську провінцію Сичуань. Разом з трьома тисячами волонтерів з усього світу вони візьмуть участь у щорічній благодійної кампанії. Її мета - забезпечити житлом малозабезпечені сім'ї в п'ятьох азіатських країнах. Ця акція триватиме 6 днів, в ході яких планується звести і відремонтувати 166 будинків в Таїланді, В'єтнамі, Китаї, Камбоджі і Лаосі.

"Але найбільше нас радує те, що сьогодні стартує п'ятирічна кампанія, яка забезпечить гідним житлом 10 тисяч китайських і 50 тисяч азіатських сімей", - йдеться в електронному листі-зверненні Картера.

Однак потребуючі не отримають дому безкоштовно. Нарівні з волонтерами їх зобов'яжуть не лише взяти участь у будівництві, але і розплатитися за житло протягом 10-15 років. Так, наприклад, зведення будинку на двох у Таїланді обійдеться родині в 185 тисяч батів (близько 5600 доларів США).

Напередодні Картер зустрівся з президентом В'єтнаму Нгуен Мінь Чіетом, де заявив, що будівництво житла для бідних служить демонстрацією дружніх намірів США по відношенню до в'єтнамського народу.

Впродовж 25 років подружжя Картерів співпрацює з благодійною організацією Habitat for Humanity. Цей союз одержав назву Carter Work Project. У рамках проекту колишній президент США щорічно виділяє тиждень свого часу, щоб допомогти малозабезпеченим людям усього світу отримати власне житло. Крім сім'ї Картерів і декількох тисяч добровольців з усього світу, в цьому будівництві беруть участь і таїландські знаменитості, зокрема актор Джет Лі.

Джиммі Картер був 39-м президентом США (1977-1981), у 2002 році отримав Нобелівську премію. На сьогоднішній день є єдиним президентом США, удостоєним премії вже після того, як він залишив Білий Дім.

Читайте також:

Військових США визнали винними у повені, яка затопила Новий Орлеан

Вашингтон і Сеул вигадали "велику угоду" для КНДР

Китай створив один з найпотужніших суперкомп'ютерів у світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: