Джонсон відмовився вийти на пресконференцію з прем'єром Люксембургу, бо його освистали протестувальники

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ксав'є Беттелю довелося вийти до журналістів самому.

Прем'єрміністр Великої Британії Борис Джонсон не вийшов на пресконференцію зі своїм люксембурзьким колегою Ксав'є Беттелем. Усе через натовп протестувальників, які зібралися біля резиденції голови уряду Люксембургу.

Про це повідомляє Sky News.

Джонсон провів переговори з президентом Європейської комісії Жан-Клодом Юнкером та Бетеллем. Після неї прем'єри мали вийти на пресконференцію, яка відбувалася на вулиці. Біля резиденції противники Brexit влаштували акцію протесту, під час якої освистали Джонсона і вигукували на його адресу образливі гасла.

Через це британський прем'єр відмовився брати участь у пресконференції, тож Ксав'є Беттель вийшов до журналістів сам. Вказуючи на подіум, де мав стояти Джонсон, він сказав, що прем'єр Британії тримає у своїх руках майбутнє громадян своєї країни та громадян Євросоюзу у Британії.

"Годинник цокає і треба використовувати час розумно", - додав він.

 

Нагадаємо, 23 червня 2016 року у Великій Британії відбувся референдум щодо виходу країни зі складу Європейського Союзу. "За" проголосувало 51,9% осіб, "проти" – 48,1%. За попередніми домовленостями,  процес виходу мав завершитися 29 березня. 21 березня 27 країн ЄС схвалили на саміті відтермінування Brexit на підставі двох можливих сценаріїв: до 12 квітня або до 22 травня.

Останній мав би відбутися за умови, що запропонована прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей угода про вихід буде підтримана парламентом. 29 березня парламент країни її відхилив. Наразі Британія має залишити блок до 12 квітня.  

Раніше Тереза Мей заявила, що піде з посади голови уряду, якщо більшість депутатів палати громад ратифікують її договір про умови виходу Британії з ЄС, який вона погодила з Брюсселем у листопаді. 

Як відбувається вихід Великої Британії зі складу ЄС, дивіться в інтерактивній інфографіці. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції