Джонстона "заріжуть як вівцю"

Терористична організація Армія Ісламу загрожують "зарізати, як вівцю" журналіста ВВС Алана Джонстона, якщо з тюрем не випустять ісламістів.

Алан Джонстон, журналіст BBC
Алан Джонстон
Бойовики терористичної організації Армія Ісламу загрожують "зарізати, як вівцю" британського журналіста Алана Джонстона, якщо з в'язниць в Йорданії та Великобританії не будуть звільнені ув'язнені ісламісти.

Серед терористів, звільнення яких добиваються викрадачі Джонстона, - Саджіда Рішауї, засуджена в Йорданії до смертної страти за причетність до теракту в Аммані в 2005 році, а також проповідник екстремістського ісламу Абу-Катада, що знаходиться в британській в'язниці.

Алан Джонстон
Алан Джонстон у поясі з вибухівкою
Учора викрадачі передали відеозапис зі зверненням Джонстона. На журналісті був надітий пояс з вибухівкою.

„Мої викрадачі сказали мені, що багатообіцяючі переговори про моє звільнення були перервані через намір угрупування ХАМАС і британського уряду вирішити питання силою. І тепер ситуація дуже серйозна. Як ви можете бачити, на мені пояс з вибухівкою. Викрадачі обіцяють висадити його у разі будь-якої спроби штурму місця, де мене містять... Вони сказали, що готові перетворити цей притулок на мертву зону, якщо буде зроблена спроба звільнити мене із застосуванням сили," – сказав журналіст.

Нагадаємо, 25 червня ХАМАС висунув нові вимоги по звільненню ізраїльського військовослужбовця Гілада Шаліта, який був викрадений рік тому. Палестинці вимагають звільнити 1000 палестинських ув'язнених, зокрема, лідерів всіх терористичних угрупувань, а також тих, хто засуджений до тривалих строків ув’язнення, і хворих.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: