Джордж Буш дасть перше телеінтерв'ю після відставки

Інтерв'ю Буша приурочено до виходу його книги мемуарів "Decision Points". Буш розповість про "ключові рішення", які йому довелося приймати на посту президента.

Колишній президент США Джордж Буш-молодший погодився дати перше після його відходу з Білого дому розгорнуте телеінтерв'ю.

Годинне інтерв'ю з Бушем вийде в ефір увечері 8 листопада на телеканалі NBC. Очікується, що головною темою бесіди колишнього президента з ведучим NBC Меттом Лоєром стануть "ключові рішення", прийняті Бушем як під час роботи в Білому домі, так і в особистому житті.

Інтерв'ю Буша приурочено до виходу у світ його книги мемуарів "Decision Points" ("Точки ухвалення рішень"), продаж якої в США почнеться 9 листопада.

Джордж Буш-молодший залишив Білий дім в січні 2009 року. Пішовши у відставку і переїхавши на ранчо в Техасі, 43-й президент Сполучених Штатів зосередився на роботі над мемуарами і практично не з'являвся на публіці, роблячи виняток лише для платних лекцій.

Вибір телеканалу NBC для першого після відставки інтерв'ю Буша не є випадковим. Кореспондентом програми "Today" цього телеканалу працює дочка Буша - Дженна.

Читайте також:

Джорджа Буша намагалися отруїти на саміті "Великої вісімки"

Екс-радник Буша пишається, що в США катували підозрюваних у тероризмі

Білий дім визнав, що війна в Іраку не коштувала понесених втрат

Буш схвалив смертний вирок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: