Буш написав книгу про "захоплюючі" подробиці терактів 11 вересня

У листопаді світ побачить книга спогадів Джорджа Буша-молодшого "Ключові моменти": як він кинув пити та врятував США від "ще одного теракту".

43-й президент США Джордж Буш написав книгу спогадів "Ключові моменти" ("Decision Points"), яка вийде у світ 9 листопада поточного року.

Сам автор розповів, що це не традиційні мемуари, а книга про прийняття головних рішень його життя.

Видавець книги повідомив, що в ній будуть описані нові "захоплюючі" подробиці терактів 11 вересня, обрання Буша президентом, як він впорався з алкоголізмом і його стосунки з родиною.

Серед досягнень Буша у книзі, зокрема, згадуються реформа освітньої системи, забезпечення хворих на СНІД довічними медичними послугами, а також "лікування від малярії мільйонів жителів Африки" і "порятунок країни ще від одного теракту".

"З того часу, як Джордж Буш залишив Білий дім, він не дав жодного інтерв'ю, мало з'являвся на публіці. Весь цей час він писав свою книгу, яка описує, як він приймав найважливіші рішення під час свого президентства і в особистому житті", - сказали представники видавництва Crown Publishers.

На обкладинці книги буде розміщена фотографія Буша: він на тлі колон біля Білого дому. В одній руці він тримає документи, іншу засунув у кишеню. Буш одягнений у темний костюм, має замислений погляд і дивиться трохи вбік.

Дружина екс-президента Лора Буш вже написала свою книгу спогадів, яка надійде в продаж вже наступного тижня. Поки не зрозуміло, чи будуть в її мемуарах присутні деталі, про які збирається розповісти Буш.

"Ключові моменти" коштуватимуть 35 доларів. Подарунковий варіант, з особистим автографом екс-президента, продаватимуть за 350 доларів.

Читайте також:

Оприлюднені раніше невідомі фото теракту 11 вересня

Буш називав Обаму дурним "котом", а Гілларі Клінтон "жирною дупою"

Радник Обами на весь світ розповів про його таємні пристрасті

Буш після рукостискання з гаїтянином витер руку об Клінтона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: