Джордж Буш попрощався

Буш підбив підсумки президентства на прес-конференції в Білому домі.

Американський президент Джордж Буш, який покине свій пост 20 січня, підбив підсумки президентства на прес-конференції в Білому домі.

Кажучи про найбільш спірне рішення за час свого президентства - початку війни в Іраку - Джордж Буш не був оригінальним. На його думку, те, що американцям так і не вдалося знайти в цій країні зброю масового знищення, сильно його розчарувало, проте початок кампанії президент, що йде, вважає за правильне кроком.

Глава Білого дому оголосив, що США і їх союзники отримали в Іраку рішучу перемогу, і висловив надію, що в майбутньому там буде встановлена стабільна демократія.

Крім того, Буш не погодився із твердженням, що в результаті його президентства авторитет США в світі похитнувся.

"З моєї точки зору, більшість людей в світі поважає Америку, а якщо хтось з них не любить мене, то я це розумію", - сказав екс-президент.

Новому главі Білого дому Буш порадив бути готовим до тягаря величезної відповідальності і розчарувань. Бараку Обамі ще належить повною мірою зіткнутися з критикою і неприязню ворогів і навіть друзів, вважає нинішній президент, називаючи свого наступника "розумною і привабливою людиною".

Нагадаємо, напередодні у Вашингтоні пройшла репетиція торжеств з нагоди вступу Барака Обами до посади голови адміністрації США.

Читати також:

Джордж Буш оплакує свою померлу кішку

В Ірані закидали черевиками Буша

Райс думає, що Обама продовжить курс Буша

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: