Джордж Буш відкрив інститут свого імені

Екс-президент США відкрив дослідний інститут власного імені George W. Bush Institute. Установа займатиметься проблемами освіти, охорони здоров'я, людських свобод та економічного розвитку.

Колишній президент США Джордж Буш-молодший виступив з промовою про створення дослідного інституту власного імені (George W. Bush Institute).

У ході виступу в Південному методистської університеті, де створюється його президентська бібліотека і музей, колишній глава держави назвав імена перших п'яти вчених, які співпрацюватимуть з інститутом.

Інститут займеться дослідженнями і громадською діяльністю в чотирьох головних сферах: освіта, всесвітня охорона здоров'я, свобода людини та економічний розвиток.

Попередник Барака Обами висловив надію, що його дітище буде більшою мірою орієнтоване на відчутні результати, ніж багато аналогічні організації.

Про перші плани щодо створення інституту стало відомо ще в 2008 році, коли Буш тільки готувався до відходу з посади. Тоді повідомлялося, що це буде "Інститут свободи", до співпраці з яким запросять відомих політиків з усього світу, наприклад президента Грузії Михайла Саакашвілі.

Як уточнює колишній співробітник Державного департаменту Джеймс Глассман, який виконує роль виконавчого директора нового інституту, екс-президент довго обдумував специфіку установи і вирішив зробити її "незалежною, непартійною і академічною".

Читайте також:

Обама отримав Нобелівську премію за те, що він не Джордж Буш

Буш називав Обаму дурним "котом", а Гілларі Клінтон "жирною дупою"

Буш розкритикував Обаму за неправильну боротьбу з кризою та тероризмом

Буш-старший відзначив 85-річний ювілей стрибком з парашутом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: