Джорджа Буша-молодшого звинуватили у плагіаті

Після виходу у світ мемуарів екс-президента США Джорджа Буша-молодшого, його звинуватили у плагіаті та переписуванні уже опублікованих спогадів інших політиків та чиновників.

Довкола мемуарів екс-президента США Джорджа Буша-молодшого розгоряється новий скандал.

Газета "Хаффингтон Пост" переконана, що мемуари колишнього американського лідера є нічим іншим, як переписуванням уже опублікованих спогадів інших політиків та чиновників про американського президента. Сам Джордж Буш-молодший наразі ніяк не коментує ці звинувачення у плагіаті.

Нагадаємо, мемуари 64-річного Джорджа Буша молодшого вийшли у вівторок, 9 листопада, на американський книжковий ринок.

Книга під назвою Decision Points (Моменти істини, На роздоріжжі), випущена видавничим домом Random House, ще до появи на прилавках увійшла до трійки бестселерів на веб-сайті торгового дому Amazon. Буш, за чутками, отримав сім мільйонів доларів авансу за книгу, перший наклад якої становив 1,5 мільйона екземплярів.

В свою чергу, колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер вважає, що екс-президент США Джордж Буш-молодший у своїх мемуарах повідомляє недостовірні відомості про свої стосунки з німецьким керівництвом.

"Колишній американський президент Джордж Буш говорить неправду", - заявив Шредер. У своїх мемуарах "Вирішальні моменти" Буш, зокрема, розповів, що колишній уряд Німеччини на чолі зі Шредером не стримав обіцянку підтримати війну в Іраку. За словами Буша, саме Шредер на зустрічі в Білому домі у січні 2002 року пообіцяв підтримати іракську кампанію.

Шредер запропонував свою версію цієї події: "Я ясно пояснив, що якщо підтвердиться, що Ірак надає захист і притулок терористам "Аль-Каїди", Німеччина буде на боці США". Однак такі докази так і не вдалося виявити.

Читайте також:

Екс-канцлер Німеччини: Буш в мемуарах говорить неправду

В США на книжковий ринок надійде книга мемуарів Джорджа Буша-молодшого

Буш зізнався, що був шокований, коли не знайшов в Іраку зброї масового ураження

Джордж Буш-молодший написав книгу, як він кидав пити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: