Джорджа Буша намагалися отруїти на саміті "Великої вісімки"

Колишня перша леді США Лора Буш видала книгу спогадів, в якій розповіла невідомі раніше подробиці життя свого чоловіка.

Колишня перша леді США Лора Буш у своїх мемуарах припустила, що її та Джорджа Буша намагалися отруїти на саміті "Великої вісімки", який проходив у Німеччині в 2007 році.

За словами Лори Буш, на саміті вона, її чоловік і кілька співробітників апарату захворіли на загадкову хворобу. Буш деякий час був прикутий до ліжка. Розслідування Секретної служби США не дало конкретних результатів, і лікарі дійшли висновку, що причиною хвороби став, мабуть, якийсь вірус.

Вранці того дня Буш випив пива з прем'єром Британії Тоні Блером, але потім через хворобу був змушений пропустити засідання з проблем Африки.

"Президент настільки ослаб, що не зміг встати, щоб привітати французького президента Ніколя Саркозі, у одного з військових помічників були проблеми з ходою, а в одного зі співробітників Білого дому повністю зник слух в одному вусі", - написала Лора Буш у своїй книзі "Сказано від серця".

"Ми так і не дізналися, захворіли люди з інших делегацій або це загадковим чином торкнулося тільки нашої", - зазначила вона.

Піднявши архів новин за той період, журналісти з'ясували, що в цей день Буш справді вибився зі свого графіка і пропустив декілька ранкових засідань саміту. Представники Білого дому тоді оголосили, що президент погано себе почуває, але не розкрили подробиць.

Книга Лори Буш вийде в США у травні. А в листопаді побачить світ книга спогадів самого Буша "Ключові моменти". У мемуарах 43-й президент США розповідає, як він кинув пити та врятував Америку від "ще одного теракту".

Читайте також:

Буш написав книгу про "захоплюючі" подробиці терактів 11 вересня

Обама отримав Нобелівську премію за те, що він не Джордж Буш

Буш називав Обаму дурним "котом", а Гілларі Клінтон "жирною дупою"

Буш після рукостискання з гаїтянином витер руку об Клінтона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: