Джорджа Буша називають найгіршим президентом Америки

Ідучи з посади Буш залишає країну з двома війнами, величезним дефіцитом бюджету і в глибокій економічній кризі. Критики називають його найгіршим президентом в історії Америки.

Так не йшов жоден президент США. Арабський журналіст, жбурнувши у Джорджа Буша черевиками, висловив ставлення до нього арабів. Буш навряд чи може похвалитися симпатією й решти світу. У себе в Сполучених Штатах він встановив антирекорд, покидаючи Білий дім з найнижчим рейтингом популярності з усіх американських президентів.

20-те січня 2001 року стало датою формального вступу Джорджа Буша молодшого на посаду президента США. Зміст і наслідки його подальшого перебування на чолі наддержави визначила інша дата. Теракти 11 вересня забрали життя 3 тисяч американців і назавжди змінили світ.

Що таке міжнародний тероризм, як з ним боротися і як його перемогти і тепер ніхто чітко не скаже. Але саме з подачі адміністрації Буша останні сім років боротьба з міжнародним тероризмом стала одним із визначальних чинників життя планети.

Афганістан зазнає американського удару за те, що на його території переховується Усама бен Ладен, звинувачений Вашингтоном в організації терактів 11 вересня.

Вдома Джордж Буш - епічний герой. Він очолив боротьбу зі світовим злом, яке здійняло руку на американців. За це американці люблять його безпрецедентно. На хвилі патріотизму і готовності нації будь-де бити ворожих терористів з’являється другий кандидат на втілення вселенського зла – Саддам Хусейн.

Через півтора року після Афганістану американські бомби падають на Ірак. Війна і окупація - офіційна розплата за спробу заволодіти зброєю масового знищення, якої в Іраку так і не знайшли.

За вісім років президентства Джорджа Буша американців загинуло найбільше з часів війни у В’єтнамі. Громадянська війна в Іраку, яка є наслідком політики адміністрації Буша, коштувала життя десяткам тисяч іракців.

Останній рік президентства Буша подарував американцям іпотечну кризу із серією банкрутств провідних банків країни. Для решти світу це вилилося у глобальну економічну кризу, найбільшу з часів Великої депресії.

Дивіться докладніше у відео-сюжеті ТСН.

Читайте також:

Журналіст, який кинув черевиками у Буша, просить притулку у Швейцарії

Буш постраждав від фінансової кризи

Джордж Буш попрощався


ВідеоДжорджа Буша називають найгіршим президентом Америки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: