Джуліан Ассанж стане героєм художнього фільму

Біографічний фільм, в основі якого буде лежати книга "Найбільш небезпечна людина в світі", планують зняти про засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа.

Про засновника ресурсу WikiLeaks Джуліана Ассанжа планують зняти біографічний фільм. За створення такого проекту планує взятися компанія Josephson Entertainment і Michelle Krumm Prods.

В основі картини буде лежати книга "Найбільш небезпечна людина в світі" (The Most Dangerous Man in the World) австралійського журналіста Ендрю Фоулера. Роботу Фоулера опублікують пізніше в 2011 році. Жанр кінокартини, що базується на книзі, описується як суміш трилера й драми.

"Варто було мені зустрітися з Ендрю і прочитати кілька розділів з книги, як я зрозуміла, що на основі цієї роботи можна буде зняти фільм, який змусить глядачів задуматися", - заявила продюсер проекту Мішель Крумм.

Сайт WikiLeaks, що спеціалізується на публікації секретної інформації, був заснований Ассанжем в 2006 році. Увага преси до сайту різко зросла влітку 2010 року, після того, як у квітні-травні там були опубліковані матеріали, що стосуються діяльності збройних сил США на Близькому Сході.

7 грудня 2010 Ассанж був затриманий лондонською поліцією на запит шведської сторони, яка звинувачує його в злочинах на сексуальному ґрунті. 14 грудня він був відпущений під заставу, розмір якого склав 200 тисяч фунтів стерлінгів.

Читайте також:

Прихильники передбачуваного інформатора WikiLeaks зібрали 100 тисяч доларів

Ассанж погрожує медіамагнатові Мердоку "згубними" файлами

Сьогодні засновник WikiLeaks постане перед судом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: