Ебола дісталася до Уганди та забрала життя 5-річної дитини. Як атакує смертоносний вірус – в інфографіці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хвороба характеризується високою смертністю. Вона потрапляє в організм через контакт з інфікованими виділеннями.

В Уганді, що на сході Африки, зафіксували перший випадок захворювання на лихоманку Еболи – і відразу смертельний. Хвороба забрала життя п'ятирічної дитини.

Про це повідомляє ВВС із посиланням на представників охорони здоров'я країни.

Як зазначається, в неділю, 9 червня, маленький хлопчик разом із сім'єю повернувся з Конго – в цій країні зараз смертельний спалах Еболи.   

Коли у дитини з'явились симптоми хвороби, серед яких і блювота з кров'ю, її доправили до лікарні. Повідомляється, що хлопчик загинув у вівторок, 11 червня.

Зараз влада каже вже про сім підозр на захворювання Еболою.

Тим часом у сусідньому Конго за останні десять місяців зареєстрували понад дві тисячі випадків хвороби – більшість з них були смертельними.

Зазначимо, хвороба, яку спричинює вірус Ебола називають гарячкою Ебола або геморагічна гарячка Ебола. Вона характеризується тяжким перебігом, високою смертністю, інтоксикацією, зневодненням та ураженням кровоносних судин, через що розвивається тяжкий геморагічного синдром.

Вірус потрапляє в організм через контакт з інфікованою кров’ю, сім'ям, уриною та іншими виділенням. Інкубаційний період триває від 2 до 21 дня. Природний носій вірусу Ебола – родина тварин криланові, як-от так звані летючі пси чи летючі лисиці.

Ебола, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, в Уганді 11 квітня помер український військовий, який брав участь у миротворчій місії ООН в Демократичній республіці Конго. Військовий підхопив малярію у Конго. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції