"Ефект полягає в залякуванні". Йованович прокоментувала "твіти" Трампа на її адресу

"Ефект полягає в залякуванні". Йованович прокоментувала "твіти" Трампа на її адресу

Фото: Associated Press

Трамп публікував повідомлення під час свідчень ексамбасадорки у Конгресі.

Колишня пані посол Сполучених Штатів в Україні Марі Йованович назвала залякуванням "твіти" американського президента Дональда Трампа, які він публікував під час її виступу на парламентських слуханнях, повідомляє Радіо Свобода.

"Я не можу говорити про те, що намагається зробити президент, але я думаю, що ефект полягає в залякуванні", – сказала у відповідь на запитання журналістів, як вона оцінює повідомлення Трампа у Тwitter.

Як повідомлялося раніше, 15 листопада під час парламентських слухань щодо імпічменту президенту США Дональду Трампу колишня пані посол в Україні Марі Йованович заявила, що на її усунення з посади вплинули іноземні корумповані інтереси.

Доки тривав виступ Йованович, президент США Дональд Трамп опублікував серію неприємних "твітів" про дипломатку. Кілька членів Конгресу США від Демократичної партії заявили, що Трамп намагався "залякати" Йованович, яка виступила як свідок на відкритих слуханнях про імпічмент, і перешкодити правосуддю.

Нагадаємо, Палата представників США 24 вересня офіційно розпочала процедуру імпічменту президента Дональда Трампа. За словами голови нижньої палати Конгресу Ненсі Пелосі, своїми діями Трамп підриває національну безпеку Штатів і діяльність розвідки країни. Звинувачення Трампа стосується його міжнародної розмови з президентом України Володимиром Зеленським.

31 жовтня Палата представників у Конгресі США ухвалила резолюцію, яка формалізує процедуру імпічменту президента Дональда Трампа. Голосування вирішувало, чи буде Конгрес продовжувати розслідування справи і як саме. Відтепер розслідування дій президента продовжать відповідності з прийнятими в резолюції пунктами.

ТСН.uа розповідає, як саме буде відбуватися процедура імпічменту президента США.

Повʼязані теми:

Наступна публікація