Ейфелеву вежу загасили на 5 хвилин

У межах акції проти глобального потепління у вівторок на 5 хвилин відключили ілюмінацію головного символу столиці Франції.

У межах акції проти глобального потепління у вівторок на 5 хвилин відключили ілюмінацію головного символу столиці Франції - Ейфелевої вежі.

Як повідомили в мерії Парижа, підсвічування одного з найвідоміших пам'ятників міста згасло рівно на п'ять хвилин - з 19.55 до 20.00 за паризьким часом.

Крім того, на п'ять хвилин відключили ілюмінацію ще десятка визначних історичних пам'яток Парижа - фонтану Сен-Мішель, будівлі мерії столиці, Національної Асамблеї Франції, статуї Республіки на площі Насьйон, Петі Пале та інших.

До міжнародної акції, що проводиться періодично в усіх європейських столицях, цього разу приєднався і Єлисейський палац, повідомив його офіційний представник Давид Мартинон. "Цей символічний жест дозволить привернути увагу французів до необхідності економити електроенергію з метою боротьби зі зміною клімату", - йдеться в комюніке Єлисейського палацу.

Акція "Дамо планеті 5 хвилин відпочинку" проводиться за ініціативою асоціації "Альянс в ім'я Планети", що об'єднує десятки організацій із захисту екології. Вони закликали парижан на знак солідарності з ідеями запобігання глобальному потеплінню клімату на п'ять хвилин відключити в будинках усі електричні прилади, щоби зменшити кількість теплових викидів до атмосфери.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: