Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екіпаж літака Качинського за 5 секунд до катастрофи знав про її неминучість

Перші результати розшифровки "чорних скриньок" показали, що екіпаж Ту-154 за кілька секунд до зіткнення знав про неминучість катастрофи. Чи знали про це пасажири, невідомо.

Авіакатастрофа літака Леха Качинського
AFP
Екіпаж знав про неминучість катастрофи
Екіпаж польського урядового авіалайнера Ту-154М за 3-5 секунд до катастрофи вже знав, що уникнути її не вдасться.

Про це повідомив головний військовий прокурор Польщі полковник Кшистоф Парульскій, говорячи про перші подробиці розшифровки даних з "чорних ящиків".

За словами Парульского, останні слова пілотів "були драматичними", але він відмовився повідомити, що конкретно говорили пілоти машини перед ударом об землю.

"Прийнявши до уваги, що швидкість літака, що приземлюється, складає 150-180 метрів на секунду", вийде, що "за 3-5 секунд до катастрофи пілоти вже знали, що її уникнути не вдасться", сказав військовий прокурор. Він додав, що "на місці катастрофи під Смоленськом зібрано вже близько 50% частин літака".

Головний військовий прокурор Польщі відмовився повідомити, чи знали пасажири авіалайнера про те, що Ту-154М розіб'ється.

Нагадаємо, урядовий літак польського президента Леха Качиньського Ту-154 розбився під Смоленськом вранці 10 квітня. За попередніми даними, літак зачепився за верхівки дерев в умовах поганої видимості через сильний туман. На борту знаходилися 96 осіб - 88 пасажирів і вісім членів екіпажу. Не вижив ніхто

Похорон Леха Качиньського і його дружини відбудеться в неділю, 18 квітня, в Кракові, в Вавельського замку. Там, як відомо, знаходяться усипальниці декількох польських королів, могили відомих поетів та державного і політичного діяча Юзефа Пілсудського.

14 квітня у найбільших містах країни зібралися активісти, які протестують проти рішення поховати Качинських у Вавельському замку.

Читайте також:

У Польщі протестують проти похорону Качинського у Вавельському замку

Батьки пілота Ту-154: наш син ніколи не йшов на непотрібний ризик

В Одесі з'явилася вулиця імені Леха Качинського

Вибори президента Польщі можуть пройти 20 червня

 

ВідеоАварія літака Качинського

Залиште свій коментар

Вибір редакції