Екіпаж МКС дасть концерт

Екіпаж Міжнародної космічної станції (МКС) пообіцяв дати музичний концерт під час наступного сеансу радіозв'язку.

Командир 18-ої експедиції, росіянин Юрій Лончаков розповів, що дуже любить співати. Крім того, космонавт додав, що захопив з собою на МКС губну гармошку, щоб навчитися на ній грати. Другий музичний інструмент на МКС - гітара - належить бортінженерові 17-ої експедиції, американському астронавтові Грегорі Шеметоффу.

Окрім занять музикою, мешканці МКС займаються малюванням. В четвер, 16 жовтня, шостий космічний турист Річард Герріотт провів експеримент з малювання картин за допомогою крапель фарби в умовах відсутності гравітації. Крім того, син американського астронавта Оуена Герріота провів фотографування Землі (до польоту на МКС Герріот-молодший зібрав замовлення землян на знімки, зроблені з ілюмінатора).

У перервах між науковими експериментами мешканці МКС проводять семінари і конкурси для студентів і школярів. Так, Герріотт повинен провести спонсорований компанією DHL експеримент з руху тіл в умовах відсутності гравітації. Любитель шахів Грегорі Шеметофф проводить шахові ігри з землянами. Зараз він грає з дітьми, що входять в американську команду, яка бере участь в світових турнірах з шахів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: