Екіпаж тайського судна згодував акулам свого капітана та його помічника

Моряки-бірманці, доведені до відчаю жорстоким поводженням капітана, зарубали його та механіка тесаками і згодували їхні останки акулам.

Екіпаж траулера Supaporn, що ходив під прапором Таїланду, зарубав капітана і механіка судна тесаками і згодував їхні останки акулам.

Страшний злочин розкрила морська поліція відомого тайського курортного острова Пхукет. 14 жовтня в районі острова було виявлено дрейфуючий траулер, на борту якого перебували семеро членів екіпажу – бірманців. Ані капітана, ані механіка на борту не було.

"Екіпаж недовго зберігав мовчання після того, як у пошуках капітана і механіка поліція увійшла в залитий кров'ю камбуз", - пише редактор сайту "Морський Бюлетень" Михайло Войтенко.

Як виявилося, 12 жовтня за попередньою змовою екіпаж зарубав капітана і механіка тесаками і згодував їхні останки акулам, після чого вони направили судно до острова Пхукет, вирішивши, підійшовши ближче до острова, просто вистрибнути за борт і дістатися до острова уплав, а вже звідти пробиратися на батьківщину в Бірму.

На злочин моряків штовхнуло жорстоке поводження з ними вбитих, які за 5 місяців плавання довели екіпаж побоями, поганою їжею і непосильною роботою. Аж поки у матросів не увірвався терпець і врешті-решт рейс завершився кривавим злочином.

Бірманцям, скоріш за все, вдалося би втекти, однак у судна заглухнув двигун, який вони так і не змогли запустити.

Читайте також:

Німецький турист став жертвою канібалів у Полінезії

Зграя акул, гучно плямкаючи, розірвала на частини тушу кита (відео)

За місяць на дні Атлантики знайшли два корабля, заповнених сріблом

Українець-бранець піратів: "На розстріл мене водили мало не щодня"

Повʼязані теми:

Наступна публікація