Екоактивістку Ґрету Тунберґ номінували на Нобелівську премію миру

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Захист клімату політики вважають актом миру.

Двоє політиків зі Швеції номінували кандидатуру 17-річної екоактивістки Ґрети Тунберґ на Нобелівську премію миру. Про це повідомляє Associated Press.

Ім’я Ґрети запропонували Єнс Холм та Хакан Свеннелінг, з Лівої партії Швеції. На їхню думку, дівчина "доклала багато зусиль для того, щоб політики відкрили очі на кліматичну кризу", і тому "заходи щодо зменшення викидів та дотримання Паризької угоди також є актом миру".

У 2019 році Ґрета Тунберґ була серед чотирьох людей, яких назвали лауреатами премії "Право до існування", також відомою як "Альтернативний Нобель", і була визнана людиною року за версією журнала "Time".

Нобелівський комітет номінацію шведської активістки не коментував.  

Раніше повідомлялося, що батько Ґрети Тунберґ не підтримував кліматичний активізм доньки і називав це "поганою ідеєю". Втім, він змінив свою думку, коли  побачив, якою щасливою це її зробило. 

Плейлист 14 відео Як екоактивістка Ґрета Тунберґ бореться зі змінами клімату

Ґрета Турнберґ за рік пройшла шлях від невідомої ніким дівчини до однієї з "ікон" молодіжного кліматичного активізму, від насміхань з боку поважних діячів і світових лідерів до "людини року" за версією авторитетного американського видання Time.

Як екоактивістка Ґрета Тунберґ бореться зі змінами клімату

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції