Екологічне авто для Єврокомісії

Автомобіль, який працює на екологічно чистому виді палива поступив в автопарк Єврокомісії у Брюсселі.

Автомобіль, який працює на рідкому водні - екологічно чистому виді палива, поступив в розгінний автопарк Єврокомісії для демонстраційної експлуатації, - повідомив представник виконавчої влади Євросоюзу Максиміліан Штротманн.

"Так, ми отримали автомобіль, який поступив на загальне обслуговування членів Єврокомісії. Він призначений не тільки для комісара по навколишньому середовищу Ставроса Дімаса", - сказав Штротманн журналістам в Брюсселі. За його словами, метою акції є бажання виробника - одного з німецьких автоконцернів - продемонструвати всі переваги автомобіля, що працює на екологічно чистому виді палива. 

Штротманн повідомив, що легковичок на водні в тимчасову експлуатацію Єврокомісії раніше вже надавала скандинавська автомобілебудівна компанія. Єдиною проблемою експлуатації даного вигляду авто, із слів Штротманна, є те, що в Брюсселі поки діє лише одна воднева автозаправна станція. 

Для зниження об'єму шкідливих викидів від автотранспорту в атмосферу Єврокомісія запропонувала включити його в систему торгівлі квотами, що діяла в ЄС, на викиди "парникових" газів, а у всіх нових автомобілів обмежити з 2012 року вихлопи вуглекислого газу 120 грамами на кілометр пробігу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: