Екологічне лихо дійшло до Техасу

Нафта, яка створила екологічну катастрофу у США, дійшла до останнього незабрудненого штату Техас.

Екологічна катастрофа торкнулася останній штат, який залишався незабрудненим, Техас. У понеділок там були виявлені згустки нафти об'ємом 20 літрів. На місце аварії одразу ж були відправлені нафтозбиральники.

За розлив свердловини "Діпуотер" заплатить компанія British Petroleum, стверджує представник влади штату Техас Джеррі Паттерсон. Але ці витрати виявляться не найбільшими для BP, адже цифра в 20 літрів мізерно мала в порівнянні з величинами плям, які покрили пляжі Луїзіани, Міссісіпі, Алабами і Флориди.

Поки що витрати на ліквідацію збитків від аварії на буровій платформі, яка сталася 20 квітня, нафтогазова компанія розцінює більш ніж в 3 мільярди доларів. Також доведеться виплачувати компенсації з спеціально створеного фонду, в якому перебуває 20 мільярдів доларів.

Активно ведеться збір забрудненої води: у Мексиканській затоці вже зібрано 89 мільйонів літрів. У понеділок почалися випробування величезного танкера, переобладнаного для збору нафти з водної поверхні - нафтозбиральники "Кіт". У районі лиха працюють і інші судна, які ведуть очищення води від нафти.

Повністю припинити витік не вдасться до серпня. Зараз компанія бурить "розвантажувальні" свердловини, які повинні понизити навантаження на видобувну, пошкоджену під час вибуху, і відкачати частину нафти з води.

Читайте також:

Барак Обама виявився прихильником шельфового буріння нафти

Нафтова катастрофа у Мексиканській затоці стала найбільшою за історію США

BP витратила 2,65 млрд доларів на ліквідацію розливу нафти в Мексиканській затоці

Нафтова катастрофа у Мексиканській затоці стала найбільшою за історію США

Відео"Нафтовий Чорнобиль"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: