Економічний колапс: у Перу оголосили надзвичайний стан на кордоні через тисячі голодних біженців із Венесуели

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Венесуелі триває повномасштабний економічний колапс.

Влада Перу оголосила надзвичайний стан на північному кордоні країни через тисячі біженців із сусідньої Венесуели, що рятуються від голоду й економічної кризи вдома.

Про це інформує Reuters.

Надзвичайний стан триватиме 60 днів.

Чиновники в Перу занепокоєні можливістю поширення хвороб, включаючи малярію, мігрантами.

Нині у Венесуелі триває повномасштабний економічний колапс. Через це кількість біженців з країни зростає. Так, уже майже 1 мільйон венесуельців живуть у Колумбії, а більше 400 тисяч – у Перу. Великий потік мігрантів із Венесуели прямує і в Бразилію.

Фотогалерея В одній з найбільших лікарень Венесуели через брак води не працюють туалети і скасовують операції (7 фото)

На наступному тижні міністри зовнішніх справ Еквадору, Колумбії, а також, можливо, Перу і Бразилії зберуться в Еквадорі для обговорення венесуельської міграційної кризи.

ВідеоУ венесуельській столиці вирішили замінити національну валюту на власні банкноти міста

Бойкот національної валюти. У венесуельській столиці Каракасі вирішили замінити болівари, які стрімко знецінюються, на власні банкноти міста. Жителі втомилися тягати до магазинів цілі стоси купюр. Цього року болівар вже знецінився на 14 тисяч відсотків. Тож столична мерія й вигадала карібі – валютну альтернативу. Курс – тисяча до одного.

У венесуельській столиці вирішили замінити національну валюту на власні банкноти міста

Нагадаємо, інфляція у Венесуелі до кінця року може досягти мільйона відсотків, йдеться в звіті МВФ, представленому директором департаменту країн Західного півкулі Алехандро Вернером. За його оцінками, економіка в цьому році може продемонструвати спад до 18%, хоча ще в квітні прогноз становив 15%. Наголошується, що для Венесуели це буде третій рік поспіль, коли показники спаду обчислюються двозначними цифрами.

Експерт МВФ порівнює тяжкість ситуації у Венесуелі зі становищем, в якому опинилася Німеччина після Першої світової війни. Якщо останні прогнози вірні, за п'ять років кризи економіка Венесуели скоротиться на 50%; це найбільш значний економічний спад у світі за останні 60 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції