Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МВФ дав економіці Росії невтішний прогноз

Темпи її зростання будуть меншими, ніж у країн Східної Європи.

Економіка Росії найближчими роками почне поступово зростати, однак темпи її зростання будуть меншими, ніж у країн-сусідів у Східній Європі.

Про це йдеться у даних Міжнародного валютного фонду після завершення її місії у Росії 23 травня.

"Середньострокова перспектива російської економіки залишається слабкою, незважаючи на поступове відновлення. З прогнозованими темпами зростання, країна відстає від однолітків у Східній Європі, і конвергенція з розвинутими економіками не відбудеться. Спрацьовує комбінація факторів, включно з недостатньою інфраструктурою, старінням населення, значною роллю держави як і управління та слабких інституцій, що посилили економічну концентрацію та придушили динамізм", - йдеться у звіті МВФ.

Зазначається, що економіка Росії у 2018-2019 роках зростатиме на 1,7%, але потім сповільниться до 1,5%.

Нагадаємо, у квітні МВФ погіршило прогноз економічного зростання для України в 2019 році. Зокрема, фонд погіршив прогноз середньорічної інфляції в Україні. Зокрема, очікується, що вона в 2018 році становитиме 11 відсотків замість раніше прогнозованих 10 відсотків, а в 2019 році цей показник знизиться до восьми відсотків. Також МВФ погіршив прогноз економічного зростання України на 2019 рік - з чотирьох відсотків до 3,3 відсотка. Водночас прогноз зростання ВВП на 2018 рік залишився поки що незмінним - 3,2 відсотка.

ВідеоУкраїна сподівається отримати черговий кредитний транш, закривши усі борги перед МВФ

НБУ за два дні має сплатити МВФ 460 мільйонів доларів боргу. З усієї суми 373 мільйони - це основний борг, який Україна повернула вже учора. Сьогодні ж на рахунки МВФ від України має надійти ще й оплата відсотків - 87 мільйонів доларів. Проблем з валютою, переконують в НБУ, в країні не буде. Резерви сподіваються поповнити за рахунок чергового кредитного траншу від МВФ.

Україна сподівається отримати черговий кредитний транш, закривши усі борги перед МВФ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції