Екс-агент ЦРУ заявив, що США викопали бен Ладена з могили

Екс-агент розвідки США розповів, що спецслужби викопали тіло голови "Аль-Каїди", а потім подали це як добре спланований план знищення "терориста номер один".

Усама бен Ладен помер своєю смертю майже за 5 років до того, як було оголошено про його ліквідацію американським спецназом. Про це заявив колишній агент розвідки США, чеченець за національністю, Беркан Яшар.

Нині турецький політик, раніше один з ідеологів Джохара Дудаєва, повідомив, що познайомився з Усамою бен Ладеном ще на початку 90-х років в Чечні.

"У вересні 1992 року я був в Чечні, саме тоді я уперше зустрівся з людиною, яку звали бен Ладен; зустріч ця сталася в двоповерховому будинку в Грозному; на верхньому поверсі жила сім'я Гамсахурдія, президента Грузії, якого тоді вигнали зі своєї країни, а ми зустрічалися внизу; Усама жив там же", - розповів Яшар, який за даними каналу, в ті роки вже мав оперативний псевдонім Абубакар, який йому дали в ЦРУ.

За словами Яшара, після тієї поїздки в оточенні бен Ладена з'явилися чеченці. При цьому екс-розвідник Яшар відмічає, що "безпосередньо в терорі, вибухах вони не брали участь".

"Вони були охороною бен Ладена, це був його вибір, тому що він довіряв їм виключно, і знав, що вони його ніколи не зрадять", - пояснив Яшар. Про те, що в охороні бен Ладена були чеченці, за словами Яшара, знав не лише він, але і російські спецслужби, і ЦРУ про це теж знало".

На питання, чи вірить він, що американці знищили Усаму бен Ладена в Пакистані, Беркан Яшар відповів так: "Навіть якщо б весь світ повірив, я б повірити в це не міг".

"Чеченців з його охорони я добре знаю, це Самі, Аюб і Махмуд; вони були з ним до самого кінця, я цю дату добре запам'ятав, там були три шістки: 26 червня 2006 року; особисто ці люди, а також ще двоє з Лондона, двоє з Америки, всього сім осіб бачили його мертвим; він дуже сильно хворів, від нього залишилися шкіра та кістки, він дуже сильно схуднув; вони його самі обмили, самі поклали, самі поховали його", - розповів Яшар.

Він особливо відмітив, що хоча двоє американці-мусульман і двоє англійці-мусульман були в охороні бен Ладена і бачили його мертвим, в процесі похоронів вони не брали участь.

"Тільки троє чеченців його поховали, за його заповітом", - сказав Яшар, зазначивши, що могила бен Ладена знаходиться в горах на пакистано-афганскому кордоні.

"Ніякого штурму (військами США – ред.) не було. Я добре знаю американську кухню зсередини: просто так узяти, знайти могилу викопати бен Ладена і сказати про це - ніяких дивідендів; їм же потрібно показати, як технологічно спрацювали спецслужби, кожен крок контролюється, командос заходять; і потім це піднести, як велику перемогу, не даремно, мовляв, платники податків платять податки", - сказав Яшар.

Як запевняє екс-агент, швидше за все, чеченців з охорони бен Ладена, що ховали "терориста номер один", вже немає в живих. Останнім, з ким він бачився, був охоронець на ім'я Самі, якого, за його словами, за декілька днів до того, як бен Ладен був оголошений убитим, викрали американські спецслужби. Швидше за все, саме Самі і видав їм точне місце поховання в горах.

Нагадаємо, глава "Аль-Каїди" Усама бен Ладен убитий рано вранці 2 травня, у результаті спецоперації американських військ у Пакистані.

Кілька років спецслужби вистежували бен Ладена і знайшли його у фортифікованому будинку в елітному селищі під Ісламабадом. Його поховали в морі, щоб його могила не перетворилася на місце паломництва.

Читайте також:

"Аль-Каїда" визначила свого тимчасового керівника

Американським політикам показали мертвого бен Ладена: "Це огидно"

"Аль-Каїда" заявила про причетність до революцій в арабському світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: