Екс-агент ФБР погрожує опублікувати інтимне відео принца Монако

Екс-агент ФБР погрожує розкрити таємниці Альберта II. У судовому позові описані стосунки принца з жінками, боротьба з російською мафією та масштабні вечірки.

Колишній агент ФБР Роберт Ерінжер подав до суду на правителя Монако Альберта II.

Позивач заявив, що в 2002 році влаштувався на роботу до сина Грейс Келлі і сумлінно працював до 2007 року, при цьому недоотримав платні та вихідної допомоги на 360 тисяч євро.

У позові, поданому до каліфорнійського суду міста Санта-Барбари, Ерінджер погрожує розкрити таємниці княжого палацу. Зокрема, опублікувати кадри десятирічної давності, на яких зображено сексуальний зв'язок Альберт з жінкою.

55-річний Ерінжер позиціонує себе як екс-агента ФБР, якого на початку 2000-х років Альберт запросив до князівства на посаду радника і вручив посвідчення агента розвідки Монако.

За словами Ерінжера, незадовго до смерті свого батька Раньє Альберт вирішив з'ясувати, що думають про нього в палаці, а також наказав американському фахівцеві навести порядок в державі.

Американець почав операцію "Гонча". Він не тільки підслуховував, хто і що говорить про спадкоємця і будинок Грімальді, але і стежив за тим, як ці відомості відображалися у пресі.

Для забезпечення державної безпеки Ерінжер стежив за російськими злочинцями і британськими ділками, боровся з корупцією, не дав полковникові ВПС США відмити в Монако російські гроші.

Ерінжер запевняє, що саме завдяки його діям російська розвідка не змогла потрапити до оточення спадкоємця, а "корумпований росіянин" був позбавлений можливості стати інвестором місцевої футбольної команди.

Позивач заявив, що синові Грейс Келлі швидко набридли постійні брифінги розвідслужб і він припинив на них ходити, а більше часу приділяв жінкам і картингу.

В рамках своєї операції Ерінжер поїхав за спадкоємцем до Парижа, де той влаштував розкішну вечірку на честь свого 40−го дня народження. Екс-агент ФБР стверджує, що має відео, на якому Альберт відображений з жінкою.

Адвокати будинку Грімальді в один голос назвали американця "негідником". Паризький представник князя Тьєрі Лакост заявив, що більша частина даних, заявлених в позові, "цілковита брехня". Нью-йоркський адвокат Стенлі Аркін упевнений, що "екс-агент" просто вимагає гроші у 51-річної знаменитості.

Читайте також:

Російська розвідка зірвала удар ізраїльських ВПС по Ірану

Сина останнього короля Італії судять за підкуп чиновників

ФБР призначило за "голову" Могилевича 100 тисяч доларів

Американець вимагає від банку компенсацію у 1784 секстильйона доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: