Екс-депутата Держдуми звинуватили у потрійному вбивстві

Крім того, екс-депутата підозрюють у тому, що з грудня 2003 до лютого 2004 року він вимагав гроші та майно на загальну суму 10 мільйонів доларів.

У Санкт-Петербурзі висунуто звинувачення колишньому депутатові Державної Думи РФ Михайлу Глущенку, затриманому 16 червня. Як повідомили у вівторок, 23 червня, у прес-службі СКП РФ, до звинувачення входить два пункти: організація вбивства трьох осіб і вимагання, вчинене з метою отримання майна в особливо великому розмірі.

За даними слідства, Глущенко організував вбивство колишнього депутата Держдуми і бізнесмена В'ячеслава Шевченка, підприємця Юрія Зоріна та Вікторії Третьякової (імовірно, перекладачка). Тіла усіх трьох було знайдено на віллі на острові Кіпр у березні 2004 року.

Крім того, екс-депутата підозрюють у тому, що з грудня 2003 до лютого 2004 року він вимагав гроші та майно на загальну суму 10 мільйонів доларів у В'ячеслава Шевченка та його брата і партнера по бізнесу Сергія.

Михайло Глущенко, від початку 2000-х років мешкав за кордоном, імовірно в Іспанії, був затриманий у Санкт-Петербурзі, куди приїхав, щоб за місцем реєстрації одержати новий російський паспорт. 17 червня рішенням суду його було заарештовано.

Глущенко був депутатом протягом 1995-1999 років, у Думу обраний від ЛДПР. Правоохоронні органи вважають, що колишній депутат, відомий також під прізвиськом Хохол, був пов'язаний з Тамбовським злочинним угрупованням, яке у 1990-их роках було у Петербурзі доволі впливове.

Ім'я Глущенка було згадане у зв'язку з убивством депутата Держдуми Галини Старовойтової, застреленої у 1998 році. Один зі свідків у справі називав екс-депутата замовником цього злочину. Однак, жодних звинувачень йому висунуто не було.

Читайте також:

У тілі "затриманого" бютівцем браконьєра знайшли 9 вогнепальних поранень

Чоловік зізнався у вбивстві священика через сім років

Роботодавець забив робітника бейсбольною битою за хворобу

Дочка вбила матір, яка забороняла їй зустрічатися з хлопцем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: