Екс-держсекретарі США подарували Мєдвєдєву радянський плакат

Після виступу у знаменитому університеті Стенфорда російський президент отримав у подарунок радянський плакат 1921 року "Від мороку до світла, від битви до книжки, від горя до щастя".

Колишні держсекретарі США Джордж Шульц і Кондоліза Райс подарували президентові Росії Дмитру Мєдвєдєву радянський плакат 1921 року.

"Пане президенте, велике спасибі за Ваше звернення і за Ваші прекрасні відповіді на питання. Ми довго думали, який подарунок піднести Вам. Ми хотіли знайти щось, що продемонструє глибину інтересу до вашої країни в Стенфорді", - сказав Шульц після закінчення виступу Мєдвєдєва в знаменитому університеті.

Він розповів, що в архівах Стенфорда вдалося знайти плакат, широко поширений в Росії в 1921 році. На ньому написано "Від мороку до світла, від битви до книжки, від горя до щастя".

"І ми знайшли копію цього плаката", - сказав Шульц. Він додав, що оптимістична фраза на плакаті актуальна у всі часи.

Дмитро Мєдвєдєв подякував за подарунок і зазначив, що на плакаті є ще одна фраза.

"Тут є ще одна річ, про яку не сказав держсекретар Шульц. Вона написана нагорі дрібними літерами. Це напис "Пролетарі всіх країн, єднайтеся!" Я не прихильник цього гасла, так що я підтримую те, що великими літерами написано", - сміючись, сказав російський президент.

Медведєв вручив Стенфорду картину з видом Санкт-Петербурга.

"Для багатьох присутніх у цій залі, це рідне місто. Я його дуже люблю, сподіваюся, ви теж його любите", - сказав він.

Візит президента Росії до США називають "інноваційним візитом" – більшу частину свого часу Медведєв має намір присвятити налагодженню співпраці у сфері інновацій і високих технологій.

Свою поїздку він почав з Каліфорнії. У середу Мєдвєдєв зустрівся з Арнольдом Шварценеггером, а потім відвідав низку всесвітньо відомих компаній, офіси яких розташовані в Силіконовій долині - Twitter, Google, Cisco, Apple, Yandex Labs.

По завершенні візиту до Каліфорнії Мєдвєдєв перелетить із Західного на Східне узбережжя країни, де у Вашингтоні проведе переговори з президентом США Бараком Обамою.

Читайте також:

"Інноваційний" візит до США Мєдвєдєв розпочав в гостях у Шварценеггера

Мєдвєдєв не зустрінеться із засновником Google, який назвав Росію Нігерією у снігах

Американський журналіст змусив Мєдвєдєва "нервово розсміятися"

У Росії діти молитимуться за двоєдину владу Димитрія і Володимира

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: