Екс-директор ФБР звинуватив Трампа у тиску на розслідування щодо втручання Росії

Джеймс Комі стверджує, що Трамп вимагав від нього лояльності.

Колишній директор ФБР Джеймс Комі звинуватив президента США Дональда Трампа у тиску на розслідування щодо ймовірного втручання Росії у президентські вибори у США у 2016 році.

Письмові свідчення Комі розміщені на сайті Конгресу з розвідки Сенату США, передає Reuters.

За словами екс-директора ФБР, Трамп просив його відмовитися від розслідування щодо колишнього радника президента США з питань національної безпеки Майкла Флінна, назвавши його "хорошим хлопцем".

Окрім того, за словами Комі, Дональд Трамп сказав йому на обіді 27 січня, через тиждень після своєї інавгурації: "Мені потрібна лояльність. Я очікую на лояльність". Також Трамп питав Комі, чи хоче він залишитися на своїй посаді

Джеймс Комі буде особисто свідчити перед Комітетом з розвідки Сенату у четвер, 8 червня.

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп у березні просив двох керівників розвідувальних структур США допомогти йому чинити опір розслідуванню ФБР щодо зв'язків його кампанії із РФ. Однак чиновники відмовились це робити. 

Трамп звертався з таким проханням до керівників розвідувальних структур після заявили директора ФБР Джеймса Комі щодо розслідування втручання РФ у вибори у США. Трамп відправив у відставку Комі 10 травня за рекомендацією міністра юстиції, генпрокурора Джеффа Сешнса. 

ВідеоДональду Трампу загрожує імпічмент через зв`язки з Москвою і тиск на ФБР

Залиште свій коментар