Екс-глава британського МВС заповів свій мозок для досліджень

Колишній міністр внутрішніх справ Великобританії, перший британець на посаді міністра - сліпий від народження, віддає свій мозок вченим для дослідження хвороби Альцгеймера.

Колишній міністр внутрішніх справ Великобританії Девід Бланкетт вирішив після смерті надати свій мозок для досліджень хвороби Альцгеймера.

Про це у вівторок, 13 жовтня, повідомила місцева преса. Таким способом Бланкетт підтримав кампанію, покликану привернути увагу до скорочення дослідницького матеріалу для вивчення деменції.

Колишній міністр, якому 62 роки, стане учасником програми Brains for Dementia Research, коли йому виповниться 65 років. Починаючи з цього віку, він і інші члени програми проходять щорічне обстеження в дослідницьких центрах, розташованих у Лондоні, Манчестері, Оксфорді та Кардіффі.

За словами директора лондонського центру Brains for Dementia Research, професора Пола Френсіса, для поповнення банку тканин, які використовуються дослідниками центру, потрібно близько 200 донорів щорічно.

У той же час, за даними соціологічного опитування, лише 31% британців знає про можливість заповідати свій мозок для досліджень слабоумства. Для порівняння, про посмертне донорство серця обізнані 86% мешканців Туманного Альбіону.

Девід Бланкетт заявив, що в даний час у нього немає ознак хвороби Альцгеймера. Однак, за його словами, вивчення головного мозку здорових людей також необхідно дослідникам для оцінки вікових змін в органі.

Як каже Бланкетт, який є віце-президентом британського Товариства Альцгеймера (Alzheimer's Society), старечим слабоумством страждають близько 700 тисяч жителів Великобританії.

Девід Бланкетт став першим британцем, який був призначений на пост глави міністерства, будучи сліпим від народження. З 1997 по 2001 рік він обіймав посаду міністра освіти. У 2001-2004 роках Бланкетт працював як глава міністерства внутрішніх справ Великобританії.

Читайте також:

Тривалий сон збільшує ризик розвитку хвороби Альцгеймера

Обама закликав робити зарядку, щоб зекономити на медицині

Білорусам хочуть імплантувати біочіпи

У Харкові хвороби лікують музикою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: