Каддафі планує втекти з Лівії до Лукашенка

Екс-міністр закордонних справ Лівії повідомив, що Каддафі покине Лівію за три тижні і разом з грошима осяде у Білорусі.

Муаммар Каддафі покине Лівії максимум за два-три тижні, причому він може осісти з грошима в Білорусії - в гостях у Олександра Лукашенко.

Про це заявив екс-міністр закордонних справ Лівії, який перейшов на сторону опозиції.

Полковник Каддафі вже веде переговори про втечу з представниками ряду дружніх країн, заявив Абдурахман Мохаммед Шалгам.

Дипломат, який близько знав Каддафі протягом 40 років, висловив стурбованість у зв'язку з тим, що може статися в Тріполі в останні дні існування нинішнього режиму.

"Каддафі - небезпечна людина. Не знаю, що він зробить, перш ніж покинути Тріполі. Я розраховую на жителів Тріполі, які хочуть свободи і, впевнений, врятують своє місто від руйнування. Сподіваюся, що вони виявляться сильнішими злих задумів Каддафі", - додав він.

Шалгам також висловив надію на те, що вірні прихильники лівійського лідера, зрозумівши, що президент має намір покинути країну, не підуть з ним до кінця.

Відповідаючи на питання, чи не будуть підпалені нафтові свердловини Лівії, Шалгам сказав, що не бачить такої небезпеки. За його словами, 40% нафтових свердловин вже контролює опозиція, а більша частина інших знаходиться далеко від Тріполі в пустелі.

З середини лютого в Лівії почалися масові демонстрації з вимогою відставки правлячого країною більше 40 років Муаммара Каддафі, які згодом переросли у збройне протистояння між урядовими силами і повстанцями.

Рада безпеки ООН 17 березня прийняла резолюцію, що передбачає введення безпольотної зони над Лівією і відкриває можливість іноземного військового втручання у ситуацію в цій північноафриканської країни.

Читайте також:

Лівійські повстанці готують повстання в Тріполі по Skype

Каддафі пообіцяв політикам Заходу зробити з їхніх дітей мішені

НАТО розбомбило житловий район Тріполі, загинула ціла сім'я

Обама вирішив продовжувати операцію в Лівії незважаючи на поради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: