Екскерівник програми Пентагону для дослідження НЛО впевнений у неодноразовому візиті прибульців на Землю

Дата публікації
Перегляди
4791
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Екскерівник програми Пентагону для дослідження НЛО впевнений у неодноразовому візиті прибульців на Землю

Фото: Space.com

У розмові з CNN він сказав: "Є дуже переконливі свідчення того, що ми у світі не одні".

Колишній працівник Пентагону (США) Луїс Елізондо, який вів секретну державну програму по боротьбі з НЛО-атаками, вірить, що прибульці вже відвідували Землю, повідомляє видання Daily Mail.

Луїс Елізондо раніше керував розширеною програмою по ідентифікації повітряної загрози (Advanced Aerospace Threat Identification Program), на реалізацію якої держава витрачала по 22 мільйони доларів на рік. Колишній бос проєкту запевняє, що читав численну кількість звітів американських пілотів про зустрічі з неідентифікованими летючими об’єктами, які й стали основою його переконання.

Передусім, в звітах описані летючі апарати, характеристики яких не притаманні ні американському, ні будь-якому світовому інвентарю, особливо що стосується швидкості та маневрування. Також, ці об’єкти зазвичай не мали крил або двигунів.

Пан Елізондо подав у відставку з міністерства оборони США в жовтні на протест проти надмірної секретності та внутрішньої опозиції до проекту, фінансування якого скоротили у 2012 році.

У розмові з CNN він сказав: "Є дуже переконливі свідчення того, що ми у світі не самі".

Серед звітів, про які говорить колишній керівник програми, є повідомлення від двох військово-морських піхотинців, пілотів винищувача Super Hornet. Девід Фревор та Джим Слайт виявили НЛО під час тренувальної місії. Вони були в 100 милях від Сан-Дієго, США, над Тихим океаном, коли з рації почули запит, чи не летять вони зі зброєю.

Незвичайне питання цього дня в 2004 році прийшло з морського крейсеру, штат Принстон, який вже два тижні проводив відстеження невідомих літаків.

На борту пілоти мали лише манекені ракети, але були спрямовані на дослідження предметів, які раптово з’явилися на висоті 24 км, а потім занурилися в море. Командувачі винищувача помітили летючий об’єкт довжиною близько 12 метрів, овальної форми і білуватого кольору. Коли пілоти намагалися спуститися до апарату, він піднявся їм на зустріч, а потім раптово зник. Повітряне судно не мало ні крил, ні двигунів, але легко перевершило найшвидший американський літак.

Прихильники НЛО протягом десятиліть стверджували, що уряд США приховує існування непізнаних летючих об’єктів та їх пасажирів. Подібні ідеї стали основою різних серіалів, як "Цілком таємно". Можливо, сюжет телевізійного серіалу не був таким вже й неправдоподібним.

За даними ЗМІ, існування секретної програми по вивчення НЛО було приховане у бюджеті міністерства оборони, що становить 600 мільярдів доларів на рік. На п’ятому поверсі Пентагону розташоване C-Ring, секретне відділення, що проводить розслідування повідомлень про невідомих летючих об’єктів.

Хоча влада офіційно припинила фінансування проекту в 2012 році, інсайдери проекту сповістили New York Times про продовження його роботи. Більше того, експерти наполягають, що його дослідження не було безрезультатним. Такий висновок вони роблять на звітах американських військовослужбовців про зустрічі між невідомими об’єктами та військовими літаками.

Хоча розширена програма по ідентифікації повітряної загрози (Advanced Aerospace Threat Identification Program) була створена в 2007 році, її розвиток відбувався завдяки пану Елізондо.

Про фінансування у 22 мільйони доларів - так звані "чорні гроші" для секретних проектів - було відомо лише кільком стороннім особам.

"Якщо хтось стверджує, що вони мають відповіді зараз, вони обманюють себе", - заявив Гаррі Рейд, лідер демократів, сенатор Невади, США, що протягом 12 років був найпотужнішим прихильником проекту по вивченню НЛО.

Пан Рейд, що нещодавно вийшов на пенсію, першим направив до Пентагону запит на повторне дослідження "невідомих повітряних явищ".

Гаррі Рейд мав підтримку двох інших сенаторів, як членів підкомітету оборонних витрат, які боялися загрози національній безпеці. Їх обґрунтування полягало в тому, що ці літальні апарати не НЛО, а, можливо, витвори оборонної промисловості Росії чи Китаю.

Також інтерес пана Рейда розпалював бізнесмен Роберт Біґелоу, що інвестує мільйони в такі космічні проекти, як розроблення можливостей життя на Місяці. Дідусь та бабуся пана Біґелоу розповідали, що бачили НЛО. Через це бізнесмен вкладає гроші у виявлення паранормальних явищ. Він навіть купив ранчо у штаті Юта, США, що відоме появою НЛО над ним в хмарах.

Програма НЛО Пентагону заплатила компанії пана Біґелоу у Лас-Вегасі, що робить дослідження в авіаційно-космічній галузі.

Рейд вважає, що на нього також вплинув ветеран-космонавт Джон Глен, який заздалегідь розповів йому, що уряд повинен шукати НЛО та дослуховуватися до військових, які стверджували, що їх бачили. Часто їх звіти не доходили до командування, оскільки військовослужбовці побоювалися державного переслідування.

Підозріло те, що спостереження за НЛО зазвичай відбувалися поблизу ядерних об’єктів, таких як підводні кораблі або електростанції. Шукаючи пояснень, Пентагон зосередив увагу на людях, що свідчать про зустріч з НЛО або зазнали після них фізичних змін.

Слідчі Пентагону говорили з 120 відставними військовослужбовцями, які за словами дослідників НЛО, описували зустрічі поблизу баз з ядерними ракетами. Деякі з цих людей вважають, що пасажири НЛО стежать за тим, аби люди випадково не привели в дію вибухові пристрої.

До них належить капітан військово-повітряних сил Роберт Салас, офіцер запуску міжконтинентальної балістичної ракети, що був на базі військово-повітряних сил Мальмстром, Монтана (США) вночі 1967 року.

Він розповідає, що був попереджений людьми, які кричали в телефон, що таємничий світлий червоний об’єкт був помічений над ракетами. Через кілька хвилин було виявлено, що всі 10 балістичних ракет дезактивовані.

Роберт Джамісон, офіцер бази, підтвердив цей звіт і свідчив, що чув про посадку НЛО в глибокому яру неподалік. Також, він розмовляв з охоронцем, що описав «два маленьких вогники».

Нещодавно міністерство оборони оцінило загрозу, яку може представляти НЛО. Робер Біґелоу навіть змінив умови зберігання секретних матеріалів про НЛО його компанії.

У 2009 році сенатор Рейд написав колишньому заступнику міністра оборони Вільяму Лінну, вимагаючи підвищення безпеки для захисту програми. "Значний прогрес був досягнутий при виявленні кількох високочутливих, нетрадиційних явищ, пов'язаних з аерокосмічною діяльністю", - сказав він.

Під час брифінгу Пентагону, ще чинний директор проекту НЛО пан Елізондо підтвердив The New York Times: "Те, що вважалося науковою фантастикою, зараз є науковим фактом".

Він попередив, що США не здатні захищати себе від технологій, які були виявлені, хоча він і визнав, що жоден з НЛО не продемонстрував "відкриту ворожнечу".

США раніше досліджували НЛО, зокрема в 1949 році, коли вона розпочала 20-річне дослідження - Project Blue Book - у більш ніж 12 000 спостережень.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4791
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація