Екс-лідер Тайваню засуджений до довічного ув'язнення

Суд визнав винним екс-голову адміністрації країни у відмиванні грошей та хабарництві. Його чекає довічне ув'язнення. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Колишнього голову адміністрації Тайваню Чень Шуйбяня суд визнав винним у хабарництві та відмиванні грошей і засудив його до довічного ув'язнення.

Екс-лідер Тайваню звинувачений у привласненні 3,185 мільйонів доларів з адміністративної казни і в хабарництві в особливо великих розмірах.

Чень Шуйбянь довгий час був лідером Демократичної прогресивної партії, що правила на Тайвані. Його арешт стався через півроку після того, як його партія передала кермо влади на острові конкуруючій партії Гоміньдан.

Екс-голова адміністрації Тайваню був арештований ще в грудні 2008 року. За цей час Шуйбянь був кілька разів госпіталізований після того, як він влаштовував тривалі голодування.

Раніше були затримані ще 15 підозрюваних у відмиванні грошей і розтраті спеціальних фондів адміністрації острова. Серед них - дружина Чень Шуйбяня, його син і невістка, помічники та друзі.

Будучи главою адміністрації Тайваню, Чень Шуйбянь неодноразово заявляв про підтримку ідеї незалежності острова.

Читайте також:

Прем'єр Тайваню через тайфун пішов у відставку, визнавши свою провину

Дружину екс-президента Тайваню та його дітей засудили до ув'язнення

Екс-президент Тайваню постав перед судом

Дружина колишнього президента Тайваню зізналася у відмиванні грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: