Майор Євсюков отримав довічне ув`язнення

Міліціонера Євсюкова, котрий влаштував бойню в московському супермаркеті, засудили до довічного ув'язнення в колонії особливого режиму. Сам він повністю свою провину не визнав.

Колишнього начальника відділу внутрішніх справ "Царіцино" майора міліції Дениса Євсюкова визнаного винним у розстрілі людей в супермаркеті, засудили до довічного позбавлення волі в колонії особливого режиму.

Відповідне рішення прийняла колегія з трьох професійних суддів Мосміськсуду.

Суд позбавив Євсюкова звання майора міліції та права займати посади представника влади в органах внутрішніх справ, а також задовольнив позов мережі аптек "Ріглі" про відшкодування збитків майже на п'ять тисяч рублів.

Раніше колишнього майора визнали винним у двох вбивствах і замаху на вбивство 22 осіб (в тому числі міліціонерів).

Сам Євсюков визнав себе винним тільки в одному вбивстві - касирки супермаркету "Острів" Ельміри Турдуєвої.

Крім того, майор не заперечив, що стріляв по іншим людям. Але він заявив, що не хотів нікого вбивати. Незадовго до оголошення вироку колишній міліціонер сказав суддям: "Я розумію, що мені немає на що розраховувати, я не прошу вас про м'який вирок, прошу про справедливість, якщо я можу просити про неї".

У ніч на 27 квітня 2009 року Євсюков, який тільки но відзначив в кафе свій день народження, залишив квартиру і приїхав на таксі до супермаркету "Острів" на Шипиловській вулиці. Після приїзду майор застрелив водія Сергія Евтєєва, потім вистрілив в декількох випадкових перехожих і зайшов у супермаркет.

Там Євсюков вбив Турдуєву і стріляв по покупцям, поки на місце не прибули міліціонери. Майор намагався відстрілюватися від колег, але був затриманий. Пізніше було встановлено, що крім убитих Евтєєва і Турдуєвої Євсюкову вдалося вистрілити в шістьох людей, їх госпіталізували.

Відразу після стрілянини в "Острові" були звільнені сам Євсюков, його безпосередні начальники і глава ГУВС Москви Володимир Пронін. Інцидент став причиною запущеної у грудні 2009 року реформи МВС.

Читайте також:

Євсюкова визнали винним за всіма пунктами звинувачення

Свідок стверджує, що майора Євсюкова перед стріляниною обпоїли наркотиком

Майор Євсюков визнав провину в одному вбивстві

ВідеоКадри стрілянини в московському супермаркеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: