Екс-майор Димовський зламав огорожу в дачному кооперативі Путіна

Олексій Димовський разом з активістами правозахиного руху "Біла стрічка" влаштували "цивільний пікнік" на території дачного кооперативу "Озеро".

Колишній майор міліції Олексій Димовський, а також активісти заснованого їм правозахисного руху "Біла стрічка" влаштували в суботу "цивільний пікнік" на території дачного кооперативу "Озеро" в Приозерському районі Ленінградської області. Учасники пікніка протестували проти того, що берег озера Комсомольське, що знаходиться на території кооперативу, доступний для відпочинку тільки "друзям Путіна".

Про свій намір влаштувати "цивільний пікнік" на території дачного кооперативу "Озеро" активіст очолюваного колишнім майором міліції Олексієм Димівською руху "Біла стрічка" колишній слідчий з особливо важливих справ МВС РФ Андрій Зиков заявив місяць тому в розміщеному на сайті YouTube відеозверненні до президента Росії Дмитра Мєдвєдєву.

Зиков просив президента забезпечити жителям Приозерського району право на відпочинок біля озера Комсомольське, "забране в них членами кооперативу" Озеро ". Зиков пояснив, що інтерес до" Озера "у нього зберігся ще з тих пір, як він" розслідував справи про корупцію в мерії Петербурга в дев'яностих (в цей час заступником мера міста був Володимир Путін)".

"Старий афоризм" друзям - усе, ворогам - закон "у нас тепер звучить так: все для друзів Путіна, а за законом нехай живе народ", - заявив Зиков, маючи на увазі особливе значення кооперативу "Озеро" у сучасній історії Росії. Цей дачний кооператив відомий тим, що при створенні його членами були нинішній прем'єр Володимир Путін, глава ВАТ РЖД Володимир Якунін, президент Російського футбольного союзу Сергій Фурсенко, міністр освіти Андрій Фурсенко і інші не менш відомі особи.

На думку Зикова, така репутація дозволяє "Озеру" безкарно порушувати ст. 27 Земельного кодексу РФ, згідно з якою 20-метрова прибережна зона не може перебувати у приватній власності. Озеро Комсомольське дійсно знаходиться всередині обнесеної парканом території дачного кооперативу.

У суботу вранці 14 активістів "Білої стрічки" на чолі з Андрієм Зиковим та Олексієм Димовським приїхали в Приозерский район, де їх зустріло близько півсотні місцевих жителів. Шлях до прибережної зони активістам перегороджував паркан з колод, на якому по всьому периметру були вивішені аркуші паперу з написом "Приватна власність".

Учасники "пікніка" зламали огорожу, щоб підійти до водоймища. Коли паркан впав, активісти "Білої стрічки" пройшли на пляж, встановили там мангал і почали пікнік. Пізніше громадянин вийшов з одного з котеджів і повідомив активістам, що дорога, яка вже була розблокована ними, залишиться в такому стані назавжди, і що прийнято рішення забезпечити доступ місцевих мешканців до цієї ділянки берега. Активісти вважають це перемогою і через дві години збираються повернутися до Петербурга.

За словами Димовського, міліція взяла пояснення тільки з приводу зламаного паркану. "Приходив дільничний Кошкін і пожежний інспектор Мєдвєдєв, - розповів Димовський. - Взяли пояснення з приводу паркану, який впав. Інспектор Мєдвєдєв відразу ж ретирувався, висловивши своє незадоволення з приводу мангалу. Коли колишній з нашого боку пожежний інспектор тут же йому сказав про кабель 388 вольт, який був прибитий до паркану, він сказав: "Ну, ви знаєте, я не можу на місці приймати заяви. Ви приходьте до нас у понеділок. І протягом 30 днів ми розглянемо ситуацію про прибитий кабель до паркана".

Читайте також:

Нове відео Димовського: хамить Мєдвєдєву і називає Путіна бидлом

Справу скандально відомого екс-майора Димовського закрили

Димовський пообіцяв викласти в інтернет нове відеозвернення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: