Екс-міністр Грузії звинуватив Саакашвілі у наркоманії

Також Хаїндрава звинуватив главу МВС Вано Мерабішвілі в контролі наркопотоків, що проходять через Грузію, і назвав міністра "центральним баригою" країни.

Грузинський президент Михайло Саакашвілі - наркоман, стверджує колишній держміністр Георгій Хаїндрава. Він заявив, що говорить про це з усією відповідальністю, і навіть запропонував піти разом з президентом в лабораторію і здати аналіз на наявність наркотиків у крові.

Хаїндрава, який зараз очолює опозиційний рух "Захисти Грузію", колись сам пробував наркотики, але давно з цим зав'язав, зізнався екс-міністр в інтерв'ю грузинському тижневику "Алавал-дасавалі". Зараз же, за його словами, "на чолі країни стоїть людина, яка абсолютно втратила розум і здатна на все".

Також Хаїндрава звинуватив главу МВС Вано Мерабішвілі в контролі наркопотоків, що проходять через Грузію, і назвав міністра "центральним баригою" країни. У середині листопада Хаїндрава заявляв, що при владі в Грузії перебувають "наркомани, злочинці й повії", від яких держава може позбутися тільки шляхом революції.

Нещодавно лідер партії зелених Грузії Георгій Гачечиладзе заявив, що транзит наркотиків, який йде через республіку з Афганістану до Європи, був би неможливий без участі корупціонерів і лобістів. За його даними, близько семи тонн героїну щорічно потрапляє до Європи з морських портів Грузії, в основному з порту Поті. Цим питанням повинен зайнятися Інтерпол, вважає Гачечиладзе.

Тим часом у липні цього року Саакашвілі заявив на зустрічі з парламентською опозицією, що наркоманія в країні скоротилася, передає Trend. Він також зазначив, що не вважає наркоманів гідними поблажливості і виступає за посилення покарання.

У вересні 2008 року, через місяць після війни в Південній Осетії президент Росії Дмитро Мєдвєдєв на зустрічі з учасниками міжнародного клубу "Валдай" також звинуватив Саакашвілі у вживанні наркотиків.

"Там стоїть на чолі держави людина ... абсолютно непередбачувана, людина, обтяжена масою патологій, на жаль, що знаходиться в незбалансованому психічному стані, ви мене, звичайно, вибачте, але він вживає наркотичні засоби, про що добре відомо західним журналістам, які не так давно брали у нього інтерв'ю. Дві години інтерв'ю в стані сильного наркотичного сп'яніння для глави держави - це трохи забагато, перебір ", - заявив Мєдвєдєв.

Тоді грузинські журналісти заявили, що їх президент через невдалу військову операцію багато нервує і вживає заспокійливі препарати. Сам Саакашвілі заявляв, що знає, що його називають "божевільним", "ненормальним", "біснуватим". "Я, можливо, людина трохи емоційна, але я не знаю, чому таке враження", - говорив президент.

Читайте також:

У Грузії почалися пошуки адвоката для Саакашвілі

Главою адміністрації Саакашвілі став його охоронець

Саакашвілі запізнився до Ющенка, бо загуляв у нічному клубі

Саакашвілі звинуватили за 16-ма статтями Кримінального кодексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: