Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мільйонер зняв на відео свою колишню, яка лупцювала себе задля позову у суді

З'явилося відео інциденту.

Мері Хант, екс-подружка мільйонера Скотта Мітчелла, сама била себе по голові та пізніше звинувачувала чоловіка у насильстві.

Про це повідомляє видання "Mirror".

Адвокати мільйонера, що наразі втягнутий в запеклу судову тяганину з екс-нареченою, опублікували відеозапис, на якому жінка б'є себе, хоча пізніше стверджуватиме, що це зробив Мітчелл.

Так, Чоловік був звинувачений у фізичному і психологічному насильстві через розповіді Хант про синці. Тепер юридична команда Мітчелла опублікувала відео камер спостереження з будинку пари, на якому видно, як Хант б'є себе в ті самі місця, де буцімто її бив бізнесмен.

Відео демонструє, як Хант сидить на ліжку і кричить, перш ніж ударити себе кілька разів по голові.

Екс-подружка мільйонера била тебе по голові_2
mirror.co.uk

Адвокат Мітчелла Тодд Фостер заявив, що кадри є прямим доказом того, що його клієнт не бив жінку.

"Це відео показує, як вона вражає себе в ті самі ділянки обличчя і голови, в які, як вона стверджувала, Скотт вдарив її", - додав адвокат.

45-річний Мітчелл є виконавчим директором компанії, що виробляє косметичні продукти та судиться з Хант та її батьками, стверджуючи, що вона вкрала ювелірних прикрас на більше як 2 млн доларів після того, як пара розійшлася минулого літа.

Екс-подружка британського мільйонера Мері Хант
mirror.co.uk

Хант була звинувачена в крадіжках в жовтні.

Хоча дата суду наразі не встановлена, відеодокази з обох сторін відіграють дуже важливу роль у справі.

Адвокати мільйонера раніше надали записи камер відеоспостереження, де нібито видно, як жінка краде цінності зі свого дому. Однак, адвокати Хант оскаржили ці докази, бо кадри, на їхню думку, могли бути підробленими.

Своєю чергою, юридична команда Хант також надала відео, де Мітчелл демонструє свій запальний характер та гнів. Жінка називає мільйонера психопатом та каже, що він зробив її "ув'язненою" у власному домі.

Нагадаємо, протягом минулого року в Україні нарахували 903 мільйонерів. Вони задекларували доходів на загальну суму понад 4,5 мільярда гривень – повідомляє Державна фіскальна служба.

Відео Протягом минулого року в Україні нарахували 903 мільйонери

Залиште свій коментар

Вибір редакції