Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-посол США в Україні Хербст розказав про мінімальні плани Путіна щодо України

Президент РФ хоче, аби Україна відмовилася від євроінтеграції та співпраці з НАТО.

Про справжній та повний план президента Росії Володимира Путіна щодо України світ може лише здогадуватися. Проте є певні мінімальні плани, які Кремль бажає втілити. Перш за все, Путін хоче, аби Україна не була демократичною, відмовилася від євроінтеграції та співпраці з НАТО.

Про це в прямому ефірі програми ТСН.Тиждень сказав колишній посол США в Україні і один з тих, хто заликав президента Обаму все-таки допомогти нам зброєю, Джон Хербст.

"Проста відповідь – ми не знаємо (про справжні плани Путіна). (Відбувається) цілий ряд наших комунікаційних заходів із Меркель та іншими лідерами Заходу. Путін ніколи не казав і не заявляв про якісь плани. Він не казав, що буде мир, якщо ви зробите те, те і те. Мій аналіз полягає в тому, що Путін хоче, щоб Київ прийняв політику, яка буде фактично інспірована Кремлем: ніякої демократії, жодних європейських чи євроатлантичних напрямків розвитку. Якщо він це не отримає, то, звісно, він буде продовжувати дестабілізовувати ситуацію. Це його мінімальний план і мінімальне завдання", - сказав Хербст.

ВідеоКолишній посол Сполучених Штатів в Україні – про збройну допомогу Україні

Тим часом у США дедалі більше переконуються, що сам лише економічний і політичний тиск на агресію Кремля впливає мало. Навіть на тлі потужних міжнародних зібрань, де майже хором Путіна закликають забрати своїх солдатів і зброю з України, бої на Донбасі не припиняються, а керовані Москвою терористи і далі обстрілюють мирних людей. Чи дадуть США Україні зброю, читайте на сайті ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції