Екс-прем'єр-міністр повернеться до Пакистану

Якщо до Пакистану не повернеться демократія, його занепад буде важко зупинити, - заявила екс-прем'єр-міністр Беназір Бхутто.

Якщо до Пакистану не повернеться демократія, його занепад буде важко зупинити, заявила в Лондоні лідер опозиційної Партії пакистанського народу (ППН) Беназір Бхутто, яка була прем'єр-міністр Пакистану.

"Я хочу сприяти поверненню до Пакистану демократії. Якщо в Пакистані все залишиться без змін, його занепад буде важко зупинити", - сказала Бхутто. Вона відзначила, що залишається в хороших відносинах з президентом Пакистану Первезом Мушаррафом, проте, за її словами, "диктатура небезпечна екстремізмом і тероризмом".

Бхутто, яка проживає зараз у вигнанні поперемінно в Лондоні і в Дубаї, веде з Мушаррафом переговори про угоду, яка може покласти край восьмилітньому військовому правлінню в Пакистані, привернути опозицію до управління державою і повернути Бхутто її пост.

"Мій намір - повернутися додому і знову стати прем'єр-міністром", - підкреслила Бхутто, відзначивши, проте, що поки що угода з Мушаррафом ще не досягнута.

Раніше вона повідомила, що повернеться до Пакистану найближчим часом.

Мушарраф, популярність якого в країні стрімко падає, намагається укріпити свої позиції напередодні майбутніх восени 2007 року президентських виборів.

З цією метою він погодився на переговори з Брутто. Вона вимагає відмови Мушаррафа від поста верховного головнокомандуючого пакистанською армією і надання недоторканності особам, які займали державні пости в кінці 1980-х і 1990-х роках.

Бхутто - перша жінка, що стала прем'єр-міністром в мусульманській країні. Вона кілька разів займала прем'єрський пост в кінці 80-х і в 90-і роки минулого століття. Бхутто покинула Пакистан в 1999 році, побоюючись арешту: проти неї були висунуті звинувачення в корупції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: